Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 25.septembris
Rauls, Rodrigo
9.64'C
vējš: 3.5m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Divas "Irlava/Tukums" florbolistes iekļautas Latvijas izlases kandidāšu sarakstā dalībai U19 pasaules čempionātā


Divas "Irlava/Tukums" florbolistes iekļautas Latvijas izlases kandidāšu sarakstā dalībai U19 pasaules čempionātā
Foto: lu.lv

Latvijas U-19 sieviešu florbola izlase aizvadītajā nedēļas nogalē Kocēnos aizvadījusi pirmo treniņnometni pirms maijā gaidāmā pasaules čempionāta. Izlases kandidāšu sarakstā iekļautas arī divas FK "Irlava/Tukums" spēlētājas Kristīne Andrējeva un Valērija Kurilo.

Latvijas sieviešu U-19 izlases kandidātes turpina gatavošanos pasaules čempionātam, kura norise no 5. līdz 9.maijam plānota Zviedrijas pilsētā Upsalā. Valstsvienības galvenais treneris Jurijs Fedulovs uz treniņnometni, kas 16. un 17.janvārī notika Kocēnos, bija uzaicinājis 31 spēlētāju.

Ārkārtējās situācijas laikā visas florbola izlašu aktivitātes norisinās stingri ievērojot īpaši izstrādātas "Latvijas nacionālo florbola izlašu nometņu COVID-19 protokola vadlīnijas".

 
Vislielākā pārstāvniecība starp izsauktajām kandidātēm bija Kocēnu "Rubenes" klubam - 13 florbolistes. Septiņas spēlētājas pārstāvēja "Ķekavas Bulldogs/NND", piecas - Cēsu "Lekrings", četras - FK "Ķekava", bet divas "Irlava/Tukums".

"Lai arī ir zināmi ierobežojumi, stingri ievērojam izstrādātā drošības protokola vadlīnijas un turpinām gatavošanos pasaules čempionātam. Kandidāšu sarakstu esam papildinājuši ar vairākām jaunām spēlētājām. Pozitīvi, ka daudzas potenciālās U-19 izlases florbolistes ir uzaicinātas kandidēt arī uz pieaugušo izlasi. Lai pilnvērtīgi sagatavotos čempionātam, atlikušajā laikā vēl jāpaveic daudz darba," portālā floorball.lv citēts treneris Fedulovs.

Devītajam pasaules čempionātam U-19 vecuma grupā bija jānotiek 2020.gada maijā, bet tā norises laiks ticis mainīts jau divreiz - vispirms uz pērnā gada septembri, bet pēc tam uz 2021.gada maiju. Turnīra oficiālais nosaukums joprojām būs "Women's U19 World Floorball Championships 2020" un tajā varēs piedalīties tās pašas vecuma grupas spēlētājas (dzimušas 2001.gada 1.janvārī vai vēlāk, bet ne vēlāk kā 2005.gada 5.maijā), kā bija noteikts sākotnēji.

Gaidāmajā čempionātā pirmo reizi tiks izmēģināta jauna izspēles sistēmas. 16 valstsvienības būs sadalītas četrās apakšgrupās - iepriekšējā turnīra astoņas spēcīgākās izlases veidos A un B grupas, bet pārējās iedalītas C un D grupās. Pēc viena apļa turnīra apakšgrupās sekos spēles par vietām - C un D grupu ceturtās vietas cīnīsies par 15.pozīciju, trešās vietas par 13.pozīciju, bet otrās vietas par 11.pozīciju.

C un D grupu pirmās vietas spēlēs pret A un B grupu ceturtajām vietām un šo "mazo pusfinālu" uzvarētājas izspēlēs septīto vietu čempionātā (un nākamajā čempionātā spēlēs spēcīgākajās A vai B grupās), bet zaudētājas izspēlēs devīto vietu čempionātā (un nākamajā čempionātā spēlēs C vai D grupās). A un B grupu trešās vietas savā starpā sadalīs pasaules piektās spēcīgākās izlases godu, bet A un B grupu pirmās divas vietas pēc klasiskās shēmas izspēlēs pusfinālus, finālu un spēli par bronzas medaļām.


Latvijas izlase cīņu Upsalā sāks B apakšgrupā, kurā mūsu pretinieces būs pašreizējās pasaules čempiones zviedrietes, bronzas medaļnieces čehietes un norvēģietes (6. vieta). Latvietes iepriekšējā čempionātā, kurš notika pēc vecās sistēmas, uzvarēja visos piecos mačos un kļuva par B divīzijas čempionēm (kopumā 9. vieta rangā).

Resurss: floorball.lvatjaunots: 2021.g 21.janvārī | Tukuma Balss (x176)
Novados, Tukums, Sports, Florbols

Tukumā koncertēs Vestards Šimkus un Liepājas Simfoniskais orķestris
Tukumā koncertēs Vestards Šimkus un Liepājas Simfoniskais orķestris
2021.g 22.septembrī | Tukuma Balss (x58)
Tukumā nozagts velosipēds 650 EUR vērtībā
Tukumā nozagts velosipēds 650 EUR vērtībā
2021.g 22.septembrī | Tukuma Balss (x164)
BS "Tukums" Nacionālās Līgas sezonu sāk ar zaudējumu Ķekavai
BS "Tukums" Nacionālās Līgas sezonu sāk ar zaudējumu Ķekavai
2021.g 22.septembrī | Tukuma Balss (x72)
    Pasākumi
    Aktuāli
no 21.augusta līdz 7.novembrim
  Tukuma mākslas muzejā
“Darbs un darbarīks” Tukuma muzeja mākslas krājuma izstāde
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies