0.64'C
vējš: 2.07m/s

Pārbaudes spēlē Rugina pārstāvētā "Riga FC" ielaiž pendeli un zaudē "Krasnodar"

Ritvars Rugins cīņā par bumbu. Foto: Riga FC

Savā otrajā pārbaudes spēlē treniņnometnē Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) galvaspilsētā Dubajā otro sauso zaudējumu piedzīvojusi Latvijas čempionvienība "Riga FC", kas ar 0:1 atzina Krievijas "Krasnodar" pārākumu.

"Riga" sākumsastāvā salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli pret Sanktpēterburgas "Zenit" (0:4) nebija izmaiņu. Savukārt "Krasnodar" sastāvā bija iekļāvusi tikai un vienīgi Krievijas futbolistus, skaļākajam no vārdiem krasnodariešu rindās esot pussargam Jurijam Gazinskim, kurš 2020. gadā Krievijas izlases rindās aizvadīja trīs mačus UEFA Nāciju līgas turnīrā. "Krasnodar" sastāvā šodien lielākoties bija rezervisti.

Pirmajās 45 minūtēs 62% no laika bumbu kontrolēja "Krasnodar", kas izveidoja vairāk bīstamu epizožu pie pretinieku vārtiem. Jua trešajā minūtē rīdzinieku cietoksni no briesmām glāba aizsargs Antonijs Černomordijs, savukārt vēl pēc piecām minūtēm krasnodarieši izveidoja bīstamu saspīlējumu pie Puriņa sargātajiem vārtiem.

Pretējā laukuma pusē kvalitatīvi tiešo brīsitienu veica Vladislavs Fjodorovs, "Krasnodar" vārtsargam Denisam Adamovam tikai ar lielām grūtībām sev priekšā atvairot bumbu. Ievērības cienīga epizode notika 23. minūtē, kad ar "Riga" uzbrucēju Stefanu Miloševiču saķērās "Krasnodar" uzbrucējs Magomeds-Šapi Sulejmanovs, kurš par nesportisku uzvedību saņēma sarkano kartīti, līdz puslaika izskaņai atstājot Krievijas klubu mazākumā.

Puslaika pēdējās 15 minūtēs spēle kļuva nedaudz jautrāka, "Krasnodar" komandai 36. minūtē ātro uzbrukumu noslēdzot ar nopelnītu 11 metru soda sitienu, kad Jevgeņiju Markovu savā soda laukumā nogāza tukumnieks Ritvars Rugins. Sekojošo pendeli pārliecinoši realizēja 20 gadus vecais Eduards Spertsjans - 1:0.

Puslaika pēdējās sekundēs rīdzinieki izveidoja savu labāko vārtu gūšanas izdevību - pie sitiena iespējas soda laukumā tika komandas jaunpienācējs Milošs Vraņanins, kura raidīto bumbu no vārtu līnijas izsita viens no "Krasnodar" aizsargiem.

Pēc pārtraukuma "Riga" vārtos Nila Puriņa vietā stājās Iļja Isajevs. Ļoti daudz darba Isajevam otrajā puslaikā gan nebija. Apritot nospēlētai stundai, rīdzinieki pilnā apmērā nomainīja laukuma spēlētāju sastāvu, Latvijas spēcīgākā kluba sastāvā debitējot brazīliešu pussargam Gabrielam Ramosam. Mača otrajā cēlienā laukumā bija vērojams visnotaļ vienmuļš futbols, rezultātam atlikušajā laikā nemainoties. Jāatzīmē, ka divas dzeltenās kartītes saņēma un no laukuma 80. minūtē tika noraidīts Kongo Demokrātiskās Republikas uzbrucējs Kulē Mbombo.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 27.janvārī | tukumabalss.lv (x646)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Mūžībā devies bijušais bokseris Juris Ivanovs
vakar | Tukuma Balss (x36)
Jaunpils pagasta Strutelē manīts lācis
vakar | Tukuma Balss (x114)
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas  LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus