Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2024.gada 21.jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa
18.64'C
vējš: 1.54m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Ārkārtējo situāciju Latvijā pagarinās līdz 6. aprīlim


Ārkārtējo situāciju Latvijā pagarinās līdz 6. aprīlim
Foto: cam.ac.uk

Otrdien Ministru kabineta (MK) un Krīzes vadības padomes kopsēdē panākta vienošanās līdz 6.aprīlim pagarināt ārkārtējo situāciju. MK konceptuāli vienojies izdarīt izmaiņas tirdzniecības kārtībā pēc 7. februāra, panākta vienošanās par izmaiņām skolu darbībā un ceļojumu ierobežošanā, mediju pārstāvjus informēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 

Vēl pirms valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdes beigām no Tukuma novada nākušais Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs vietnē "Twitter" pavēstījis, ka valdība otrdien konceptuāli atbalstījusi drošas tirdzniecības konceptu, kas ietver vēl stingrāku drošības prasību ieviešanu. 

 

"Pārejas periodā - no 8.februāra tirdzniecību klātienē ar visu preču sortimentu varēs nodrošināt veikali, kur pārsvarā tirgo pārtiku un higiēnas preces, kā arī grāmatnīcas," informēja Vitenbergs. Valdība konceptuāli piekritusi Ekonomikas ministrijas (EM) priekšlikumam atļaut atsevišķos veikalos tirgot visas preces, bet stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

 

Valdībā lemtais neparedz, ka darbu pilnībā nevarēs atsākt visas tirdzniecības vietas. Izmaiņas attieksies uz tām tirdzniecības vietām, kuras varēs izpildīt prasību, ka lielākā daļa tirdzniecībā esošo produktu ir pārtika vai higiēnas preces.

 

Detalizētāku informāciju par ierobežojumu mīkstināšanu sniegs Ekonomikas ministrija. Tāpat valdība nav pilnībā atteikusies no prasības par ārkārtējās situācijas laikā tirgojamo preču sarakstu, vienlaikus nolemts to papildināt ar tādā precēm kā sēklas un stādi.

 

Tāpat vēl pirms preses konferences Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska "Twiterī" vēstīja, ka pēc 7. februāra būs iespējamas individuālas konsultācijas visās vecuma grupās, tajā skaitā 12. klasēm, tiem, kas ir sociāli emocionālajās riska grupās. Klātienē, ievērojot drošības pasākumus, mācības būs 1.-2. klasēm, vēstīja ministre.

 

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits vēsta, ka valdība konceptuāli vienojās par nepieciešamību uz laiku aizliegt ceļojumus uz/no Lielbritāniju, Īriju un Portugāli, ierobežot jebkurus nesvarīgus braucienus uz ārzemēm un pastiprināt iebraucēju robežkontroli uz iekšējām robežām. "Valdība šodien konceptuāli vienojās par nepieciešamību uz laiku aizliegt ceļojumus uz/no Lielbritāniju, Īriju un Portugāli, ierobežot jebkurus nesvarīgus braucienus uz ārzemēm un pastiprināt iebraucēju robežkontroli uz iekšējām robežām" "Twiterī" ziņoja Linkaitis.

 

Valdība vērtēja un pieņēma noteikumu projektu "Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai"".

 

Resurss: nra.lv


 

 atjaunots: 2021.g 02.februārī | Tukuma Balss (x528)
Novados, Tukums, Engure, Jaunpils, Kandava

Uz Parīzes olimpiskajām spēlēm devies Lauris Strautmanis ar treneri Zigfrīdu Markaini
Uz Parīzes olimpiskajām spēlēm devies Lauris Strautmanis ar treneri Zigfrīdu Markaini
aizvakar | Tukuma Balss (x160)
Štromanis, Borherts, Mazbergs un Akmens piedalījušies Baltijas kausa sacensībās kalna velosipēdu nobraucienā
Štromanis, Borherts, Mazbergs un Akmens piedalījušies Baltijas kausa sacensībās kalna velosipēdu nobraucienā
2024.g 17.jūlijā | Tukuma Balss (x263)
Šodien Tukumā atklās spoguļu vides objektu – instalāciju "Kungs Tukums"
Šodien Tukumā atklās spoguļu vides objektu – instalāciju "Kungs Tukums"
aizvakar | Tukuma Balss (x404)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2024 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies