Alīna, Rūsiņš, Sandris
4.64'C
vējš: 0.81m/s

tukumametals

"Riga FC" ar Ruginu pamatsastāvā pārbaudes spēlē AAE uzveic Taškentas “Pahtakor”

Trešdien, 3. februārī, uzvaru Dubaijā notiekšajā pārbaudes spēlē izcīnīja Latvijas Virslīgas čempione “Riga FC”, kas guva divus vārtus otrajā puslaikā un tika galā ar Uzbekistānas titulētāko komandu Taškentas “Pahtakor” - 2:0. Latvijas komandas pamatsastāvā šajā spēlē izgāja tukumnieks Ritvars Rugins.

Rezultātu "Riga FC" labā 69. minūtē atklāja Kulē Mbombo, kurš realizēja Raivja Ķirša sagādāto 11 metru soda sitienu. Vārtsargs tika aizsūtīts uz vienu pusi, bet bumba pārliecinoši ieraidota otrā apakšējā stūrī.

Vien septiņas minūtes vēlāk Mbombo paguva izdarīt centrējumu, pirms bumba bija šķērsojusi gala līniju, un pie tālā staba starp diviem aizmigušiem aizsargiem ieskrēja savainojumu izārstējušais Artjoms Fiļipovs, no tuvas distances precīzi sitot ar galvu - 2:0. Tādējādi Latvijas čempione šajā pārbaudes spēļu ciklā izcīnījusi pirmo uzvaru, bet vēl priekšā vairākas pirmssezonas spēles.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 03.februārī | Tukuma Balss (x341)