Alīna, Rūsiņš, Sandris
10.64'C
vējš: 4.67m/s

"Riga FC" pārbaudes spēlē piekāpjas titulētajam Maskavas "Spartak"

Tukumnieka Kristapa Blanka trenētā Latvijas trīskārtējā čempionvienība "Riga" Dubajas treniņnometnē salīdzināja spēkus ar vienu no Krievijas Premjerlīgas varenajiem klubiem Maskavas "Spartak". Uz saviem vārtiem nopelnot divus 11 metru soda sitienus, rīdzinieki piekāpās ar 0:4. Komandas pamatsastāvā izgāja Tukuma futbolists Ritvars Rugins, bet no rezervistu soliņa laukumā devās 2019. gadā FK "Tukums 2000 " rindās spēlējošais vārtsargs Iļja Isajevs.

Spēles rezultāts varēja tika atklāts ap 40. minūti, kad bumba ieleca "Spartak" vārtos no Antonija Černomordija, kurš klupdams krizdams iestūma bumbu vārtos pēc standarta situācijas. Taču līnijtiesnesis pacēla aizmugures karodziņu, vēstot par "Riga" aizsarga atrašanos aiz pretinieku aizsardzības līnijas komandas biedra piespēles izdarīšanas brīdī. Mača pirmajās 45 minūtēs rezultāts palika nemainīgs 0:0.

Mača otrajā daļā tika gūti arī spēles pirmie vārti. Skrējienā bumbu pie soda laukuma līnijas labajā malā saņēma Romāns Zobņins, kurš spēcīgi un precīzi sita bumbu vārtu tālajā stūrī. Rīdzinieku vārtsargam nebija variantu atvairīt sitienu, Latvijas galvaspilsētas klubam nonākot iedzinējos ar 0:1. Rīdziniekiem iespējas gūt vārtus turpināja izniekot melnkalnietis Miloševičs, kurš pie 60. spēles laika minūtēm netrāpija vārtos no ļoti labas vārtu gūšanas situācijas. Divas minūtes pēc Miloševiča izniekotās iespējas uz "Riga" vārtiem tika nozīmēta neviennozīmīga pendele, ko ļoti pārliecinoši izmantoja argentīniešu uzbrucējs Ezeklis Ponce - 0:2.

Mača noslēdzošajās desmit minūtēs vēl vienu pārkāpumu savā soda laukumā veica Armands Pētersons, dodot iespēju Viktoram Mosesam stāties uz 11 metru soda sitiena atzīmes. Nigērijas izlases futbolists pendeli sita uz precizitāti, bet Isajevs aizlēca uz otru vārtu stūri, tādējādi rīdziniekiem piekāpjoties ar trīs vārtu starpību. Spēles izskaņā rīdziniekiem rokas pavisam nolaidās, ļaujot "Spartak" zviedru uzbrucējam Jordanam Lāšonam panākt rezultātu 0:4.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 08.februārī | Tukuma Balss (x346)