Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 28.februāris
Justs, Skaidra, Skaidrīte
7'C
vējš: 5.66m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Trešdien, 10. februārī, darbu uzsāk bezmaksas tālruņa līnija, lai pieteiktos vakcīnas pret Covid-19 saņemšanai


Trešdien, 10. februārī, darbu uzsāk bezmaksas tālruņa līnija, lai pieteiktos vakcīnas pret Covid-19 saņemšanai
Foto ilustratīvs. Foto: freepik.com

 

Trešdien, 10. februārī, plkst. 09:00 darbu uzsāka bezmaksas tālruņa līnija 8989, lai pieteiktos vakcīnas pret Covid-19 saņemšanai. Tālruņa līnija tika izveidota ar mērķi, lai atvieglotu pieteikšanos tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas objektīvu iemeslu dēļ nevar izmantot pieteikšanās vietni. Turpmāk Latvijas iedzīvotāji varēs reģistrēties vakcīnas saņemšanai četros veidos: vietnē "manavakcina.lv" zvanot pa bezmaksas tālruni; darba devēji varēs iesniegt savu darbinieku sarakstus (primāri iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties individuāli, negaidot darba devēja rīcību); ar ģimenes ārstu palīdzību.

 

Tālruņa līnijas darba laiks būs katru darba dienu no pulksten 9 līdz pulksten 17, vēstīts Covid-19 informatīvajā mājaslapā.

 

Tālruņa līnija izmantojama tikai un vienīgi, lai nodrošinātu iedzīvotāju reģistrēšanu vakcīnas saņemšanai. Jautājumus saistībā ar veselību iedzīvotāji tiek aicināti uzdot savam ģimenes ārstam, atgādina Veselības Ministrija.

 

VM aicina iedzīvotājus būt gataviem nosaukt savu personas kodu un vārdu uzvārdu, kā arī zināt otru telefona numuru, kuru norādīt pieteikumā, ja ir tāda nepieciešamība un vēlme.

 

"Tālruņa līnija tiek izveidota ar mērķi, lai atvieglotu pieteikšanos tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas objektīvu iemeslu dēļ nevar izmantot pieteikšanās vietni ," rakstīts Covid-19 mājaslapā.

 

Kopumā Latvijas iedzīvotāji varēs reģistrēties vakcīnas saņemšanai četros veidos: vietnē "www.manavakcina.lv"; zvanot pa bezmaksas tālruni; darba devēji varēs iesniegt savu darbinieku sarakstus (primāri iedzīvotāji tiek aicināti pieteikties individuāli, negaidot darba devēja rīcību); ar ģimenes ārstu palīdzību.

 

Tiesa, nevienam no pieteikšanās kanāliem nav paredzēta priekšrocība vakcinācijas secības plānošanā. Neatkarīgi no tā, vai pieteikums viena mēneša ietvaros tiks saņemts vietnē "www.manavakcina.lv" vai arī pa tālruni (vēlāk arī citos veidos), brīdī, kad vakcīnas būs pieejamas, šie dati tiks izmantoti vakcinācijas procesa plānošanai un organizēšanai, iepriekš norādīja VM.

 

Agrīnās pieteikšanās mērķis ir efektīvi plānot vakcinācijas kabinetu noslodzi un jaudu. Pirmie vakcīnas saņem tie iedzīvotāji, kas iekļauti prioritārajās grupās. Šobrīd no prioritārajām grupām jau tiek vakcinēti veselības iestāžu darbinieki, kā arī pakāpeniski tiks uzsākta sociālās aprūpes centru darbinieku un klientu vakcinācija.

 

Resurss: delfi.lv

 
atjaunots: 2021.g 10.februārī | Tukuma Balss (x76)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies