Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2023.gada 30.janvāris
Pārsla, Tīna, Valentīna
2.64'C
vējš: 4.85m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Ekonomikas ministrs attālinātā sapulcē tiekas ar jaunizveidojamā Tukuma novada vadītājiem


Ekonomikas ministrs attālinātā sapulcē tiekas ar jaunizveidojamā Tukuma novada vadītājiem
Foto: Dienas ziņas

Lai pārrunātu vairākus pašvaldību attīstībai svarīgus jautājumus un projektu iespējas, pēc Tukuma novada Domes priekšsēdētāja vietnieku Agra Zvaigzneskalna un Jāņa Eisaka iniciatīvas, attālinātajā MS TEAMS notika sapulce ar  Ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu, kurā piedalījās arī Kandavas novada Domes priekšsēdētāja Inga Priede, Jaunpils novada Domes priekšsēdētāja Ligita Gintere un Engures novada Domes priekšsēdētājs Gundars Važa.

 

Ekonomikas ministrijas pārstāvji Artis Grīnbergs un Raimonds Aleksejenko prezentēja turpmākās finanšu aktivitātes un atbalstu pašvaldībām dažādos projektos un aktualitātēs. Tika pārrunāti jautājumi, kas skar nākamo Eiropas Savienības (ES) daudzgades budžetu, tai skaitā Kohēzijas fonda instrumentus uzņēmējdarbības un pašvaldības atbalstam, atveseļošanās un noturības fonda un aizdevumu programmas īstenošanas gaitu. Tāpat tika pārrunāti jautājumi, kas skar administratīvi teritoriālo reformu: ceļu tīkla sakārtošana, energoefektivitātes projekti un tā saucamie COVID aizdevumi.

 

A.Zvaigzneskalns aktualizēja jautājumus par Tukuma novada ceļu un degradēto teritoriju sakārtošanas projektiem, pirmskolas izglītības iestādes “Vālodzīte” projektu, Melnezera šautuves ēkas problemātiku, īres mājokļu namiem Tukumā un Pūrē un citām IT projektu iespējām. Savukārt J. Eisaks papildinot kolēģi, atgādināja par augstas gatavības siltumtrases projektu Melnezera ielā, kuru šogad, ja tiks rasti līdzekļi, būtu nepieciešams realizēt.

 

Kandavas novada Domes priekšsēdētāja Inga Priede aktualizēja uzņēmēju vēlmi Kandavā izveidot dzīvojamo fondu dienesta kopmītņu ēkas daļā, kā arī norādīja, ka Kandavā esot vietas - pļavas, kur potenciāli varētu izvietot būves vai sakārtot infrastruktūru uzņēmējiem, kas meklē brīvas telpas vai vietas, kur attīstīt savu ražošanu vai citu darbību. Gundars Važa aktualizēja jautājumus, kas saistīti ar Ostas darbību un Lidostas pieguļošās teritorijas attīstību.

 

Attālinātās konferences noslēgumā Jaunpils novada pašvaldības vadītāja L. Gintere uzsvēra, ka šāda tikšanās ar Ekonomikas ministru bija ļoti svētīga, jo aktualizējās informāciju ne tikai par iespējamajiem kredītiem, bet arī valsts dotācijām dažādiem pašvaldības projektiem.atjaunots: 2021.g 15.martā | Tukuma Balss (x1005)
Novados, Tukums, Engure, Jaunpils, Kandava

Varnelis Eiropas čempionātā džiu džitsu izcīna 3.vietu
Varnelis Eiropas čempionātā džiu džitsu izcīna 3.vietu
2023.g 27.janvārī | Tukuma Balss (x146)
FK "Irlava" florbolisti savā laukumā uzveic "RTU/Rockets"
FK "Irlava" florbolisti savā laukumā uzveic "RTU/Rockets"
2023.g 26.janvārī | Tukuma Balss (x49)
Dace Pole turpmāk vadīs tikai Džukstes pagasta pārvaldi
Dace Pole turpmāk vadīs tikai Džukstes pagasta pārvaldi
2023.g 26.janvārī | Tukuma Balss (x52)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2023 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies