Ginta, Gunda, Gunta
12.64'C
vējš: 4.84m/s

FK "Tukums 2000" izcīna desmito uzvaru pēc kārtas

Šodien Gulbenes pilsētas stadionā, pēdējo spēli pirms lielās vasaras pauzes, tiekoties ar Latvijas čempionāta 1. līgas pastarīti Balvu Sporta Centra komandu aizvadīja līgas tabulas līderi FK "Tukums 2000 / TSS" vīri, kuri sāncenšus uzveica ar rezultātu 5:0.

Jau pirms spēles bija skaidrs, kurš ir šī mača faorīts, jo iepriekšējā spēlē tukumnieki Balvu futbolistus sagrāva ar 11:0.

Spēles rezultātu atklāja Balvu komandas spēlētāji, kuri bumbu raidīja savos vārtos. Pirmā puslaika otrajā pusē savu vārtu kontu ar 11 m soda sitienu papildināja Dāvis Sandis Strods, vēl pēris minūtes vēlāk, savu iespēju izmantoja  arī Terenss Muimba. 3 - 0 dodoties puslaikā.

Otrajā puslaikā spēles ritējums būtiski nemainījās, komandas bija sapratušas, kurš no šīs spēles aizvedīs  mājās trīs punktus, un bez liekiem asumiem turpināja spēli. Spēles 57 minūtē tukumnieku rezultivitāti uzlaboja Einārs Blumers un punktu spēlei pielika Šuma Nagamatsu. Spēle beidzās ar rezultātu 5 - 0, FK "Tukums 2000/TSS" komandas labā.

Par spēles zvaigzni, jeb MVP tika atzīts FK "Tukums 2000" spēlētājs Pāvels Pilats.

"Karsta, mierīga spēle, bez liekiem ekscesiem. Mēs šobrīd neskatāmies uz citiem rezultātiem, koncentrējamies tikai un vienīgi uz savu spēli", lakonisks pēc uzvaras bija komandas galvenais treneris Jurgis Kalns.

Nākamā spēli tukumnieki aizvadīs tikai 6.jūlijā, kad Tukuma sporta skolas stadionā Lauktehnikā uzņems FC "New Project".