tukumametals

Kristapa Blanka vadītā "Riga FC" atstāj sausā FK "Liepāja"

Kristapa Blanka vadītā "Riga FC" atstāj sausā  FK "Liepāja"
Kristaps Blanks. Foto: Riga FC

"Optibet" futbola Virslīgas otrās kārtas spēlē tukumnieka Kristapa Blanka trenētā "Riga FC" izbraukumā ar 2:0 pārspēja "Liepāju", pateicoties jau mača ievadā gūtajiem Gabriela Ramosa vārtiem, kam sekoja Vladislava Fjodorova vārti mača kompensācijas laikā. "Riga" šī bija otrā uzvara divās spēlēs, turklāt komanda turpina bez ielaistiem vārtiem.

"Riga" vadībā izvirzījās ļoti ātri – jau astotajā minūtē bumbu vārtos nogādāja Gabriels Ramoss. Pēc centrējuma veiksmīgi ar galvu nospēlēja Stefans Miloševičs, atstājot bumbu pa sitienam Ramosam, kurš no tuvas distances to uzreiz no gaisa raidīja vārtos. 24 gadus vecajam brazīlietim šie bija pirmie vārti Virslīgā.

Jau tobrīd abām komandām nācās cīnīties ne tikai vienai pret otru, bet arī pret skarbajiem laika apstākļiem. Aukstajā laikā sāka arī spēcīgi snigt, kas spēles gaitā lika nomainīt baltās bumbas pret spilgtākas krāsas bumbām, un vārtu gūšanas momentus komandām nemaz tik bieži neizdevās izveidot. "Liepāja" pirmajā puslaikā arī bija spiesta veikt piespiedu maiņu, jo pēc asas sadursmes ar pretinieku traumu guva Oļegs Veretilo, taču brīdinājumu šeit saņēma tieši liepājnieks Artūrs Karašausks par savu aso reakciju.

Pirmajā kārtā pret "Mettu" sevi lieliski apliecinājušie Karašausks un Dāvis Ikaunieks šoreiz palika bez gūtiem vārtiem, lai gan mača izskaņā Karašauskam bija lieliska iespēja panākt neizšķirtu, taču viņš tomēr sita neprecīzi. "Liepāja" beigās devās plašos uzbrukumos, kas pavēra "Riga" iespējas pretuzbrukumiem. Vienu lielisku iespēju, sitot garām no tuvas distances, neizmantoja uz maiņu nākušais Žans Baptists Leo, taču kompensācijas laika ceturtajā minūtē nākamo pretuzbrukumu realizēja Vladislavs Fjodorovs, kurš uz maiņu bija nācis tikai pirms dažām minūtēm.

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 20.martā | Tukuma Balss (x469)