Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 13.aprīlis
Egils, Egīls, Nauris
4'C
vējš: 2.06m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Vietnē "manabalss.lv" iesniegta iniciatīva atsaukt Samantas Tīnas dalību "Eirovīzijā"


Vietnē "manabalss.lv" iesniegta iniciatīva atsaukt Samantas Tīnas dalību "Eirovīzijā"
'Foto: Arturs Martinovs

Plašākai publikai mazpazīstamais mūziķis Kaspars Pudniks, iespējams, lai vairotu savu atpazīstamību, vietnē "manabalss.lv" iesniedzis iniciatīvu par to, lai Tukuma dziedātāja Samanta Tīna ar dziesmu "The Moon is Rising" šogad nepiedalītos "Eirovīzijas" dziesmu konkursā. Interneta komantāros lielākā daļa atbalstīja Samantu, norādot, ka Pudniks "atradis problēmu, kur to nemaz nav". 

 

Pudniks pauda uzskatu, ka Tīna un Latvijas Televīzija (LTV) "iespļaujot dvēselē Latvijas sabiedrībai un latviešu tautas gadsimtos koptajām tradicionālajām vērtībām".

 

Sava uzskata dēļ viņš vietnē "manabalss.lv" pieteica iniciatīvu ar nosaukumu "Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā!"

 

Iniciatīvā teikts, ka šogad Latvijas tauta neesot deleģējuši "Eirovīzijas" pārstāvi un dziesmu, tādēļ neesot saprotams, kādēļ uz Roterdamu dodas iepriekšējā gada uzvarētāja Samanta Tīna jau ar cilvēku neizvēlētu, jaunu dziesmu un tās videoklipu.

 

Tiesa, iniciatīva parakstīšanai vēl nav apstiprināta - kā redzams Pudnika pievienotajos fotoattēlos no sarakstes ar vietni "manabalss.lv", šobrīd tiekot gaidīti ekspertu komentāri, tomēr "ne jau visu tauta tiešā veidā varot deleģēt", jo arī hokeja un citas valstsvienības tauta neizvēlas, bet tās nes Latvijas vārdu pasaulē.

 

Kamēr komentāros bija cilvēki, kas šādu iniciatīvu atbalstīja, lielākā daļa gan norādīja, ka mūziķis pats ir tas, kurš kurinot naidu, kā arī "atrodot problēmu, kur to nemaz nav". 

 

Jau vēstīts, ka “The Moon Is Rising” turpina pagājušā gada ceļazīmi uz Eirovīziju izcīnījušās dziesmas “Still Breathing” iezīmēto spēcīgās sievietes tēmu. Tās autori ir Samanta Tīna, Aminata un 20 gadus jaunais producents SKVR (Oskars Uhaņs). Šo singlu dziedātāja izvēlējās no 11 īpaši viņai sarakstītām dziesmām. Tās tapa rudenī divu dienu ilgā mūzikas rakstīšanas nometnē, kas tika organizēta sadarbībā ar “Latvijas Mūzikas attīstības biedrību/Latvijas Mūzikas eksports”. Samanta izvēlējās pašmāju mūziķus un producentus, ar kuriem sadarboties, izveidojot vēlamās dziesmas specifikai atbilstošas piecas mūziķu komandas. Pēc visu dziesmu noklausīšanās, Samantas sirdī iekritusi pirmajā dienā sarakstītā dziesma, ko producējis SKVR. Starp citu, akceptējot dalību nometnē, šis puisis, kuru plašākā klausītāju lokā zina tikai retais, apgalvoja, ka tieši viņš būs tas, kurš sarakstīs Samantas Eirovīzijas dziesmu. Brīnumainā kārtā tā arī noticis.

 

Dziesmas videoklipa režisore un producente ir Samanta Tīna sadarbībā ar Aigu Baikovu (“AiProduction”). Operators ir Ritvars Bluka, kuram darbs pie šī klipa tapšanas bija īpašs profesionālais izaicinājums, jo videoklips filmēts ar “Galaxy S21 Ultra 5G” telefonu.

 

 

Resurss: nra.lv/sejas.tvnet.lv/facebook.com

 




atjaunots: 2021.g 24.martā | Tukuma Balss (x273)
Novados, Tukums





Brīdinājums vilciena pasažieriem maršrutos Tukums 2 – Rīga un Rīga – Sloka
Brīdinājums vilciena pasažieriem maršrutos Tukums 2 – Rīga un Rīga – Sloka
šodien | Tukuma Balss (x69)
Blanka trenētā "Riga FC" cīnās neizšķirti ar FK "Metta"
Blanka trenētā "Riga FC" cīnās neizšķirti ar FK "Metta"
šodien | Tukuma Balss (x29)
Vakcinācijas centru uzturēšana ik mēnesi izmaksā 1,1 miljonu EUR
Vakcinācijas centru uzturēšana ik mēnesi izmaksā 1,1 miljonu EUR
šodien | Tukuma Balss (x72)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies