Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
7.64'C
vējš: 3.2m/s

BK "Kandava" basketbolistes LSBL čempionātā izcīna ceturto panākumu pēc kārtas

Trešdien, 24. martā, kārtējo spēli "Douglas" Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) čempionātā aizvadīja trenera Roberta Rozentāla vadītā BK "Kandava" komanda, kura mājas spēlē ar rezultātu 86:75 uzveica BK "Jūrmala" meitenes. Šī uzvara Kandavas komandu LSBL regulārās sezonas tabulā B apakšgrupā pacēlusi uz otro pozīciju. Kandavnieču rindās rezultatīvākā ar izcīnītiem 29. punktiem bija bijusī Latvijas izlases spēlētāja Liene Jansone.

Jau pirmajās astoņās spēles sekundēs mājinieces atklāja spēles rezultātu, gūstot pirmos 2 punktus. Ātrs, agresīvs basketbols un spēka cīņa groza apakšā - tā varētu raksturot šo spēli. Spēle bija ļoti līdzīga, mūsu dāmas ar ātriem pretuzbrukumiem palielināja rezultāta starpību, kamēr pretinieces “lādēja” grozā trīspunktiekus, realizējot 11 precīzus trīspunktniekus.

Pārtraukumā devāmies ar +1. Skaidrs, ka šajā spēlē būs cīņa par katru laukuma centimetru un līdz pēdējai sekundei.

Otro puslaiku Kandavas basketbolistes iesāka veiksmīgāk, trešajā ceturtdaļā gūstot 25 punktus, kamēr pretiniecēm 15. Tomēr jūrmalnieces bija kaujinieciski noskaņotas un šajā mačā vadības maiņa bija 11 reizes, kas nozīmē tikai to, ka intriga un uzvarētājs noskaidrosies tikai pēc spēles beigu sirēnas. Galu rezultātā BK "Kandava" svinēja uzvaru ar 86:75.

Lielisku sniegumu kandavnieču rindās atkal demonstrēja Liene Janosne, gūstot 29 punktus, 5 AS un izprovocējot 9 piezīmes. Laurai Keisterei 13 punkti un 6 pārtvertas bumbas, Martinai Bertānei 10 punkti, Baibai Čeverei 8 punkti un 12 REB, arī Kristiānai Andersonei 8 gūti punkti. Pa 6 punktiem Annijas Zvirgzdiņas un Madaras Ķilpes kontā, Lindai Sarjai 4 gūti punkti, bet Laurai Diānai Pavarei - 2.

Nākamo "Douglas" LSBL regulārās sezonas spēli BK "Kandava" meitenes aizvadīs 30. martā Kandavas sporta namā uzņemot BK "Saldus/Sporta skola" dāmas, kuras šobrīd turnīra tabulā ieņem augsto ceturto pozīciju.

Resurss: basket.lv/BK Anzāģe/Kandava

atjaunots: 2021.g 25.martā | tukumabalss.lv (x393)