Alīna, Rūsiņš, Sandris
0.64'C
vējš: 2.3m/s

"Irlava/Tukums" florbolistes piekāpjas arī FK "Ķekava" meitenēm

Svētdien, 28. martā, ELVI florbola līgā sievietēm FK "Ķekava" meitenes  savā laukumā ar 9:2 sakāva FK "Irlava/Tukums" komandu. Par labāko spēlētāju tukumnieču rindās tika atzīta Zanda Birze.

Irlavnieču un tukumnieču apvienotā komanda sezonu atsāka jau vakar, kad turpat Ķekavā ar 1:10 atzina turnīra līderes "Ķekavas Bulldogs" pārsvaru, bet FK "Ķekava" spēles garšu nebija baudījusi jau vairākus mēnešus.

Lai arī jau no spēles sākuma teritoriālais pārsvars piederēja mājiniecēm, ar vārtu gūšanu ķekavietēm nesekmējās. 11. minūtē bumbiņa paviesojās viešņu vārtos, bet gols netika ieskaitīts, jo tā tur esot bijusi ieraidīta ar kāju. Tomēr drīz vien maisam gals bija vaļā – 13.minūtē spēles rezultātu atklāja Kristiāna Elizabete Krūmiņa (1:0), bet līdz pirmajam pārtraukumam laukuma saimnieces jau atradās vadībā ar 3:0 ("Irlava/Tukums" vārtsardzi pārspēja arī Paula Metāla un vēlreiz Krūmiņa).

Spēles vidū, kad "Ķekava" jau atradās vadībā ar 4:0, divus vārtus pēc kārtas guva arī viešņas – 2:4, pa golam mājinieču vārtos iemeta Linda Reinholde un Diāna Šnepste. Tomēr atjaunot intrigu irlavniecēm un tukumniecēm tā arī neizdevās. Pēc otrās trešdaļas FK "Ķekava" atradās vadībā ar 8:2, bet visā spēlē triumfēja ar 9:2.

Par labāko spēlētāju komandā "Irlava/Tukums" tika atzīta Zanda Birze, kura izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. FK "Ķekava" pēc šīs uzvaras ar četrās spēlēs gūtiem deviņiem punktiem turnīra tabulā pakāpās uz ceturto pozīciju, bet "Irlava/Tukums", kas aizvadījusi jau piecas spēles, pagaidām ir bez punktiem.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 28.martā | Tukuma Balss (x435)