Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 13.aprīlis
Egils, Egīls, Nauris
4'C
vējš: 2.06m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Tukumā plāno atvērt Krievijas zemo cenu mazumtirgotāja “Mere” veikalu


Tukumā plāno atvērt Krievijas zemo cenu mazumtirgotāja “Mere” veikalu
Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: delfi.lv

 

Martā Rīgā, Spilves ielā, tika atvērts pirmais Krievijas zemo cenu mazumtirgotāja “Mere” veikals Latvijā, tagad nākamo veikalu "Mere" SIA “Latprodukti”​​ jau drīzumā plāno atvērt Tukumā, liecina "Latvijas Avīzei" rīcībā esošā informācija. 

Kā nesen  “MERE” galvenais attīstības vadītājs Latvijā Artjoms Volkovs pavēstīja aģentūrai LETA, "Mere" plāno atvērt savus veikalus visās Latvijas pilsētās un pašlaik meklē telpas, ko īrēt. Uzņēmumu interesē vismaz 800 kvadrātmetrus lielas telpas, pie kā var novietot vismaz 30 automašīnas. Uz jautājumu, vai veikalā pārdodamo produktu izcelsmes valstij būs kāda nozīme, Volkovs uzsvēris, ka "Mere" vairāk interesē pieņemama kvalitāte un cena. "Pašreiz ir daudz preču no Eiropas Savienības, tostarp Latvijas, Lietuvas un Igaunijas," sacīja Volkovs. Lietuvā patlaban darbojas deviņi "Meres" veikali, tos plānots atvērt arī Igaunijā.

 Sarunā ar "Latvijas Avīzi" par "Meres" ienākšanu Latvijā Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) valdes priekšsēdētājs Henriks Danusēvičs norāda, ka, zinot par "Meres" izrādīto interesi nekustamo īpašumu jomā jaunu veikalu atvēršanai, LTA piedāvājuši telpas gan Talsos, gan Ventspilī, taču jaunā veikala pārstāvji piedāvātās iespējas nav izmantojuši. H. Danusēvičs domā, ka pirmā veikala atvēršana ir izmēģinājuma variants Latvijas tirgū. "Meres" darbība Polijas tirgū esot parādījusi, ka viņiem trūkst mērķtiecīgas stratēģijas straujākai attīstībai. Latvijas kopējā tirgus attīstībā tā ietekme varētu būt nenozīmīga, piebilst LTA vadītājs.


Latvijā nākamo veikalu "Mere" jau drīzumā plāno atvērt Tukumā, liecina "Latvijas Avīzes" rīcībā esošā informācija. Tikmēr pircēji šo veikalu jau nodēvējuši par krievu "Lidl". Bet kā ar plāniem atvērt pirmos veikalus sokas starptautiskajam mazumtirgotājam "Lidl", kurš Rīgā jau uzcēlis savu loģistikas noliktavu un vairākas veikalu ēkas Rīgā, Liepājā, Tukumā un citviet? Uzņēmuma pārstāvji jau atzinuši, ka veikali tiks atvērti, tiklīdz valstī uzlabosies epidemioloģiskā situācija. Pašlaik Latvijā uzbūvēti 14 "Lidl" veikali, notiek attīstība un darbinieku apmācība, bet pagaidām uzņēmuma pārstāvji atturas minēt konkrētu laiku, kad veikali vērs durvis. To ietekmēs situācija valstī, kas joprojām nav nostabilizējusies, vakar pauda uzņēmuma pārstāvji.

Kā izradās “Mere” tirdzniecības kopējā tīklā darbojas un ietilpst, nu jau vairāk nekā 2000 veikalu, kas ir tik tiešām liels cipars un šie veikali atrodas tādās vietās kā Vācija, Lietuva, Serbija, Polija, Rumānija. Savukārt Baltkrievijā, Kazahstānā un Krievijā lielais uzņēmums stradā ar zīmola nosaukumu “Svetofor. 

Resurss: Latvijas avīze
atjaunots: 2021.g 06.aprīlī | tukumabalss.lv (x3160)
Novados, Tukums

Brīdinājums vilciena pasažieriem maršrutos Tukums 2 – Rīga un Rīga – Sloka
Brīdinājums vilciena pasažieriem maršrutos Tukums 2 – Rīga un Rīga – Sloka
šodien | Tukuma Balss (x62)
Blanka trenētā "Riga FC" cīnās neizšķirti ar FK "Metta"
Blanka trenētā "Riga FC" cīnās neizšķirti ar FK "Metta"
šodien | Tukuma Balss (x26)
Vakcinācijas centru uzturēšana ik mēnesi izmaksā 1,1 miljonu EUR
Vakcinācijas centru uzturēšana ik mēnesi izmaksā 1,1 miljonu EUR
šodien | Tukuma Balss (x68)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies