Georgs, Jurģis, Juris
1.64'C
vējš: 4.17m/s

"Irlava/Avant" spraigā mačā sakauj "RTU/Rockets" florbolistus

Aizraujoša un ļoti rezultatīva ELVI florbola līgas spēle šovakar notika Irlavas sporta namā, kur turnīra debitante "RTU/Rockets" gandrīz 50 minūtes atradās vadībā mačā pret "Irlava/Avant" komandu, bet irlavnieki pēdējā periodā īsā laika posmā guva četrus vārtus un varēja svinēt laimīgu uzvaru ar 10:9. Ar gūtiem trim vārtiem, mājinieku rezultatīvākais spēlētājs bija Mareks Stančiks.

Rīdzinieki jau pirmo 14 minūšu laikā izvirzīties vadībā ar 4:0. Tikai pirmā perioda beigās mājinieki Mareks Stančiks un Renārs Austrums spēja atbildēt ar diviem vārtu guvumiem (2:4).

Arī pēc otrās trešdaļas viesiem bija divu vārtu pārsvars (8:6), bet pēdējā perioda sākumā viņi pēc Mārtiņa Mirkeviča metiena panāca jau (9:6). "Irlava/Avant" lieliski aizvadīja trešās trešdaļas vidu, kad septiņu minūšu laikā pa vienam golam iemeta Ričards Riekstiņš un Kristaps Kazlovskis, bet divus – Kristers Tiltiņš, pirmo reizi izvirzoties vadībā ar 10:9. Šo trauslo pārsvaru Irlavas komanda spēja nosargāt līdz pat finālsvilpei.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2021.g 07.aprīlī | Tukuma Balss (x339)