Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 11.maijs
Karmena, Manfreds, Milda
15'C
vējš: 6.17m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

"KPV LV" atsauc no amata ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu


"KPV LV" atsauc no amata ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu
Foto: delfi.lv

 

Partijas "KPV LV" valde nolēmusi atsaukt no ekonomikas ministra amata Tukuma novada Zentenes pagastā dzīvojošo Jāni Vitenbergu pēc tam, kad viņš vakar facebook.com platformā paziņoja par aiziešanu no "KPV LV" un gatavību pievienoties nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (NA). Par šo partijas lēmumu šodien tiks informēts arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

"Vitenbergs ekonomikas ministra amatā tika deleģēts no mūsu partijas, tāpēc būtu tikai godprātīgi, ja līdz ar publiskiem paziņojumiem par pievienošanos citai partijai viņš paziņotu par amata atstāšanu," par "KPV LV" pauž valdes priekšsēdētāja, Saeimas deputāte Ieva Krapāne.

 

Krapāne uzsver, ka lēmums no Vitenberga par šādu soli netika sagaidīts, tāpēc valde nolēmusi atsaukt viņu no ekonomikas ministra amata. "Šis nebija viegls lēmums, jo līdz šim kā partija esam stāvējuši par cilvēku, kuram ticējām un kuru vienmēr atbalstījām grūtos brīžos un sarežģītu un sabiedrībai nesaprotamu lēmumu pieņemšanā," pauž partijas valdes priekšsēdētāja.

 

Vitenberga lēmumu "iet citu ceļu" partija pieņēmuši ar sapratni un cieņu, norāda Krapāne. "Apzinoties, ka pašlaik valstī pandēmijas apstākļos ir vajadzīga stabilitāte un rīcībspēja, esam jau izskatījuši jaunu kandidātu iespējas, kas spēs operatīvi nodrošināt pēctecību Ekonomikas ministrijas darbā," pauž politiķe.

 

Koalīcijas sadarbības līgums paredz, ka partijai "KPV LV" ir trīs ministru portfeļi - iekšlietu, labklājības un ekonomikas. Koalīcijas līgums paredz nedēļas laikā atbrīvot ministru no amata, ja sadarbības partneris, kas ieteicis šo ministru, rakstveidā paziņojis par ministra atsaukšanu, vērš uzmanību partijā.

 

Ja Vitenbergs pametīs ekonomikas ministra krēslu, tas zināmā mērā apdraud investīciju projektu: Kurzemes ielas pārbūve Tukuma pilsētā, 3.kārta, Melnezera ielas posma pārbūve, 2.kārta, un Tukuma pirmsskolas izglītības iestādes “Vālodzīte” pārbūve. Visu trīs projektu kopējās provizoriskās izmaksas sastāda 3,15 miljonus EUR. Jau rakstījām, ka ar Vitenbergu ciešu sadarbību ir izveidojuši abi Tukuma priekšsēdētāja vietnieki, kuri regulāri piedalās attālinātās sapulcēs ar Ekonomikas ministriju, lai iegūtu jaunāko informāciju par iespējamo valsts līdzekļu piesaisti. 


Resurss: nra.lvatjaunots: 2021.g 22.aprīlī | Tukuma Balss (x83)
Novados, Tukums

Engures novada sportiste Modra Ignate devusies uz Eiropas komandu čempionātu soļošanā
Engures novada sportiste Modra Ignate devusies uz Eiropas komandu čempionātu soļošanā
vakar | Tukuma Balss (x77)
Tukuma skolu audzēkņi saņēmuši zinātniskās pētniecības darbu valsts posma apbalvojumus
Tukuma skolu audzēkņi saņēmuši zinātniskās pētniecības darbu valsts posma apbalvojumus
vakar | Tukuma Balss (x47)
Dziedātāja Samanta Tīna devusies uz Eirovīzijas dziesmu konkursu Roterdamā
Dziedātāja Samanta Tīna devusies uz Eirovīzijas dziesmu konkursu Roterdamā
vakar | Tukuma Balss (x118)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies