Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 11.maijs
Karmena, Manfreds, Milda
15'C
vējš: 6.17m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Latvija saņēmusi Pfizer-BioNTech ražoto vakcīnu šīs nedēļas piegādi – 33 930 devas


Latvija saņēmusi Pfizer-BioNTech ražoto vakcīnu šīs nedēļas piegādi – 33 930 devas
Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: straitstimes.com

Šodien, 26. aprīlī, Latvija saņēmusi ražotāja Pfizer-BioNTech vakcīnas piegādi – 33 930 devas. Visas saņemtās vakcīnu devas tiks novirzītas vakcinācijas veikšanai līdzšinējās prioritārajās grupās – gan kā pirmās, gan otrās devas.


Lielākā daļa piegādes līdz šīs nedēļas trešdienai jau būs nogādāta pie ārstniecības iestādēm un arī pirmo reizi pie pirmajiem ģimenes ārstiem, kuri vakcinācijai izmantos šo vakcīnas veidu. Piegāde ģimenes ārstiem tiek nodrošināta, ņemot vērā to jaunos vakcīnu piegādes līgumus ar loģistika pakalpojuma sniedzējiem.

 Ja līdz šim AS Recipe Plus bija vienīgais Pfizer-BioNTech vakcīnu loģistikas pakalpojumu sniedzējs, nogādājot šī ražotāja vakcīnas uz noteiktām ārstniecības iestādēm, tad no šīs nedēļas Pfizer-BioNTech loģistikai Latvijā pievienojas arī otrs loģistikas pakalpojumu sniedzējs - SIA Magnum Medical, kas līdz šim nodrošināja tikai Moderna un AstraZeneca ražoto vakcīnu loģistiku.

 

Tuvākā mēneša laikā un pēc tam Latvijā ir gaidāms ievērojams Pfizer-BioNTech vakcīnu piegādes apjoms, līdz ar to ir veikti sagatavošanās darbi, lai visas valstī saņemtās vakcīnas operatīvi varētu nogādāt vakcinācijas veicējiem visā Latvijā.

 

Covid-19 vakcīnu loģistika tiek organizēta, sadalot Latviju trīs reģionos: Rīgas/Pierīgas teritorija, Latvijas teritorija uz austrumiem no Rīgas un Latvijas teritorija uz rietumiem no Rīgas. SIA Magnum Medical ir loģistikas veicējs apgabalam Latvijas teritorijai uz austrumiem no Rīgas. Savukārt AS Recipe Plus nodrošina loģistikas pakalpojumus Rīgas un Pierīgas teritorijā, kā arī Latvijas teritorijā uz rietumiem no Rīgas.

 

Šobrīd abi loģistikas pakalpojumu sniedzēji nodrošina visu četru Latvijā esošo vakcīnu piegādi vakcinācijas veicējiem.Resurss: vm.gov.lvatjaunots: 2021.g 26.aprīlī | Tukuma Balss (x69)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

ipd_250x250_91411.gif comforthouse_250x250_125533.gif tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies