Bārbala, Līksma
5.64'C
vējš: 1.89m/s

RFS uzveic Ritvara Rugina pārstāvēto "Riga FC"

Kārtējo "Optibet" futbola Virslīgas maču aizvadījusi Tukuma futbolista Ritvara Rugina pārstāvētā "Riga FC" komanda, kura ar rezultātu 0:3 piekāpās Rīgas Futbola Skolas (RFS) priekšā. Rugins šajā mačā izgāja pamatsastāvā, bet otrajā puslaikā tika nomainīts.

RFS futbolisti spēli iesāka ļoti aktīvi un jau no pirmajām minūtēm spēlēja augstu presingu, neļaujot "Riga FC" iesākt uzbrukumus. Aktivitāte arī nesa augļus, jo jau septītajā minūtē bīstamu sitienu vārtu kreisajā apakšējā stūrī izpildīja Emersons Santana, bet Ivans Brkičs aizskāra bumbu.

Pirmie vārti spēlē tika gūti 19.minūtē, kad Roberts Savaļnieks no laukuma labās malas bumbu iecentrēja soda laukumā, kur no tuvas distances "otrajā stāvā" ar galvu precīzi spēlēja Tomislavs Šaričs.

Minūti pirms pirmā puslaika beigām "Riga FC" pie RFS vārtiem divreiz tika līdz sitienam, taču abos gadījumos bumba līdz vārtiem neaizlidoja. Mača galvenais tiesnesis tukumnieks Mareks Ķere pēc pamatlaika beigām lēma nepiešķirt kompensācijas laiku, pirmajām 45 minūtēm noslēdzoties par labu RFS.

Arī otrā puslaika sākumā laukumā bija redzams ātrs futbols abu klubu izpildījumā, taču ilgstoši vārti netika gūti. 71.minūtē Šaričs gar vārtiem piespēlēja Lemajičam, uzbrucējam no šaura leņķa triecot bumbu zem vārtu pārliktņa, izvirzoties vadībā ar 2:0. Savukārt sešas minūtes līdz pamatlaika beigām Santana soda laukumā uz 11 metru atzīmes bumbu piespēlēja Tomāšam Šimkovičam, kura sitienu atvairīt nespēja Brkičs. Spēle noslēdzās ar 3:0 par labu RFS.

Resurss: Tvnet.lv

atjaunots: 2021.g 26.aprīlī | Tukuma Balss (x326)