Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle
1.64'C
vējš: 1.28m/s

Latvijas U18 izlase piekāpjas arī Baltkrievijas vienaudžiem

Trenera Oļega Sorokina vadītā Latvijas U18 hokeja izlase pasaules čempionāta ASV priekšpēdējā grupas spēlē piekāpās Baltkrievijas vienaudžiem ar rezultātu 2:6, tādejādi trijās aizvadītās spēlēs netiekot ne pie viena punkta. Ar vārtu guvumu šajā mačā atzīmējās bijušais Tukuma hokeja skolas audzēknis Rainers Dārziņš.

Pirmajā periodā vairāk metienu pa vārtiem izdarīja Baltkrievijas izlase, kuriem izdevās ar 13 metieniem gūt vienus vārtus un pabeigt periodu ar minimālu pārsvaru. Latvijas izlasei pirmajā periodā tikai 5 metieni pa vārtiem.

Otrajā periodā aktīvāka bija Latvijas izlase, pa vārtiem metot 17 reizes un viens no raidījumiem bija precīzs, kad skaitlisko vairākumu izmantoja Martins Rodrigo Laviņš no Pētera Purmaļa un Gustava Ozoliņa piespēlēm. Taču Baltkrievijas izlase ar tikai 11 metieniem spēja gūt trīs vārtus šajā periodā un izvirzījās vadībā jau ar 4:1.

Līdz trešā perioda vidum baltkrievi guva vēl vienus vārtus, taču īsi pēc tam Latvija nopelnīja iespēju mest soda metienu, kuru gan Martins Rodrigo Laviņš nespēja realizēt vārtu guvumā. Trešā perioda pēdējās trīs minūtēs komandas vēl apmainījās ar vārtu guvumiem, vispirms vārtus gūstot pretiniekiem, bet pusotru minūti vēlāk spēles gala rezultātu ar gūtajiem vārtiem noteica bijušais HK "Tukums" audzēknis Rainers Dārziņš. Gala rezultātā Latvijas izlase piekāpās baltkrieviem ar 2:6 un tādējādi zaudēja izredzes iekļūt U18 pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Pēdējā grupas spēlē Latvijas U18 hokeja izlasei paredzēta naktī uz svētdienu plkst. 00:00, kad jāspēkojas ar Zviedrijas vienaudžiem.

Resurss: lhf.lv

atjaunots: 2021.g 30.aprīlī | tukumabalss.lv (x509)
Novados, Tukums, Sports, Hokejs

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"