6.64'C
vējš: 3.15m/s

tukumametals

"Irlava/Avant" sīvā mačā sakauj "Talsu NSS/Krauzers" florbolistus

ELVI florbola līgā vīriešiem divu zaudējumu sēriju pārtraukusi "Irlava/Avant", kas savā laukumā ar 7:5 pieveica komandu "Talsu NSS/Krauzers". Rezultatīvākais irlavnieku rindās ar 3 (1+2) punktiem bija Renārs Stančiks.

Komandām "Irlava/Avant" un "Talsu NSS/Krauzers" šī bija jau otrā tikšanās šosezon. Pirmā apļa spēlē, kas 17. septembrī norisinājās Talsos, ar 5:3 uzvarēja irlavnieki.

Spēles rezultātu atklāja viesi – jau 2. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Mariss Bergmanis (1:0). Irlavnieki nekavējās ar atbildi – pēc Renāra Stančika, Jāņa Klestrova un Kristera Tilttiņa precīzajiem metieniem viņi pārņēma vadības grožus ar 3:1. Pēc pirmā perioda laukuma saimniekiem bija tikai vienu vārtu pārsvars – 3:2. Otrajā trešdaļā abas komandas guva pa diviem vārtiem (5:4), bet pēdējā periodā "Irlava/Avant" savu pārsvaru ne vien nosargāja, bet pat dubultoja – 7:5.

Uzvarētāju rindās ar 3 (1+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Renārs Stančiks, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Kristers TiltiņšMareks Stančiks un Jānis Klestrovs. Labākā spēlētāja balvu saņēma Ričards Gruziņš, kura kontā viens vārtu guvums

Pēc šī panākuma Tukuma novada komanda "Irlava/Avant" ar 28 punktiem pakāpās uz 5. vietu turnīra tabulā, bet "Talsu NSS/Krauzers" ar 25 punktiem atrodas vairs tikai 7. vietā. Nākamo spēli irlavnieki aizvadīs 9. maijā savā laukumā uzņemot FK "Kurši".

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 06.maijā | Tukuma Balss (x419)