0.64'C
vējš: 1.83m/s

tukumametals

Ritvara Rugina "Riga" sakauj "Ventspili" ar 3:0

"Optibet" futbola Virslīgas spēlē tukumnieka Ritvara Rugina pārstāvētā "Riga" ar 3:0 pārspēja "Ventspili". Tukuma futbolists šajā mačā laukumā devās tikai otrā puslaika izskaņā.

"Riga" sezonas pašā sākumā bija pārspējusi "Ventspili" ar 3:0, kas lielā mērā bija ieskicējis abu komandu kopējo startu pavasarī. Iepriekšējās dienās "Riga" gan bija cietusi divus zaudējumus, kamēr "Ventspils" bija izcēlusies ar rezultatīvu uzvaru pār "Mettu". Taču savstarpējā spēlē spēku attiecība bija palikusi iepriekšējā, un arī otrajā savstarpējā mačā šosezon "Riga" pārliecinoši apspēlēja savu titulēto pretinieci, kas turpina savu neveiksmīgo sezonas startu.

"Riga" futbolisti spēli iesāka aktīvi un viņu aktivitāte atmaksājās 29.minūtē. Nedelko Piščevičs soda laukumā bumbu piespēlēja Stafanam Miloševičam, kurš no tuvas distances spēlēja precīzi ar galvu.

Rīdzinieki pārsvaru dubultoja 55.minūtē, Miloševičam realizējot "pendeli". Ilgi nebija jāgaida arī līdz trešajiem vārtiem, kurus Miloševičs iesita septiņas minūtes vēlāk. Uzbrucējs soda laukumā ar galvu precīzi spēlēja pēc stūra sitiena izspēles un nopelnīja "Hattrick".

Otrā puslaika otrajā pusē ventspilnieki nedaudz aktivizējās un jau biežāk uzbruka "Riga" vārtiem, labāko epizodi spējot izveidot sešas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad vārtu stabu no šaura leņķa norībināja Milenko Malovičs. Trīs minūtes iepriekš Antonijam Černomordijam soda laukumā pie kreisā vārtu staba ar galvu neizdevās aizsniegties līdz partnera piespēlētajai bumbai.'

Kompensācijas laika trīs minūtēs ventspilnieki tā arī nepamanījās gūt goda vārtus, kā rezultātā piedzīvota ceturtā neveiksme pēdējās piecās spēlēs. "Riga" atzīmējās ar uzvaru 3:0 un Virslīgas čempionāta tabulā šobrīd ieņem trešo pozīciju.

Resurss: Tvnet.lv

atjaunots: 2021.g 05.maijā | Tukuma Balss (x295)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"