Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2025.gada 03.jūlijs
Benita, Everita, Verita
26.44'C
vējš: 5.25m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Kandavas grupa “Miera vējos” izdod jaunu albumu “Dzīve ir skaista”


Kandavas grupa “Miera vējos” izdod jaunu albumu “Dzīve ir skaista”
Foto: Madara Rutka

 

Grupa “Miera vējos” Kandavā darbojas jau kopš 2011. gada un to dibinājis ģitārists un dziesmu autors Jānis Tabūns, kurš ir arī jaunā albuma “Dzīve ir skaista” visu dziesmu mūzikas autors. Savukārt jauno dziesmu vārdu autori ir Guntars Račs, Ando Krūklis un Maija Laukmane.


Kopš 2012. gada grupā muzicē arī soliste un basģitāriste no Tukuma - Madara Rutka.  Grupā bez Jāņa un Madaras muzicē arī populārais bundzinieks Gundars Lintiņš un ģitāristi Oskars Kreilis un Jānis Judko.  2017. gadā grupa laida klajā savu pirmo albumu “Kurzeme mana” un, nu, ir laiks otrajam dziesmu apkopojumam. Grupa jau vairākkārt ir piedalījusies Latvijas Televīzijas dziesmu aptaujā “Sirdsdziesma” un ar dziesmu “Atverot debesis vaļā” 2020. gada lielajā finālā ierindojoties 7. vietā. Aptaujā piedalījusies arī dziesma “Dzīve ir skaista”.

 

Dziesmas producējis Jānis Tabūns, bet studijā miksējis Jānis Kalve (Labo ierakstu studija). Albuma izdošanu atbalsta Kandavas pašvaldība un SIA “'JJ HVAC”. Albuma dizainu veidojis Guntars Petris.

Resurss: micrec.lv



atjaunots: 2021.g 07.jūnijā | Tukuma Balss (x1431)
Novados, Kandava





Tukuma novada pašvaldībā par priekšsēdētāju pārvēlē Gundaru Važu
Tukuma novada pašvaldībā par priekšsēdētāju pārvēlē Gundaru Važu
2025.g 30.jūnijā | Tukuma Balss (x154)
Džūkstē notiks Roka Dziesmu svētki
Džūkstē notiks Roka Dziesmu svētki
2025.g 26.jūnijā | Tukuma Balss (x177)
Pūlis gūst devītos vārtus, tukumnieki uzvar un izkāpj no pēdējās vietas
Pūlis gūst devītos vārtus, tukumnieki uzvar un izkāpj no pēdējās vietas
2025.g 21.jūnijā | Tukuma Balss (x46)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2025 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies