0.64'C
vējš: 1.93m/s

Tukuma vieglatlētes uzrāda labus rezultātus sacensībās Jelgavā

Marta Anna Putene. Foto: Jana Leite/LVS

Sestdien, 5. jūnijā, Jelgavā "Jāņa Lūša stadionā" notika pirmās, patiesi gaidītās sacensības vieglatlētikā – „LVS/Sportland kausi”, kurās medaļas izcīnīja Tukuma vieglatlētes Karīna Helmane - Soročenkova, Anna Marta Putene un Elīza Lapiņa.

800 m skriešanā pieaugušo konkurencē 2. vietu izcīnīja Initras Rubenas audzēkne Elīza Lapiņa, bet par čempioni kļuva Evelīna Krista Sintika (Krāslava). Savukārt 3000 m skriešanā pie sudraba medaļas tika Karīna Helmane - Soročenkova (10:11.06), uzvaras pozīcijas atdodot Agatei Caunei (9:49.07)

Tāllēkšanā U18 vecuma grupas konkurencē starp deviņām sievietēm ar rezultātu 5,66 m uzvaru izcīnīja Marta Anna Putene (treneris Aldis Čākurs). Diemžēl bez medaļas palika diska metēja Nora Koptajeva (treneris Juris Kožeurovs), kura bija spiesta samierināties ar 13. vietu septiņpadsmit sportistu konkurencē.

Resurss: LVS

3000 m

atjaunots: 2021.g 08.jūnijā | Tukuma Balss (x481)
Novados, Tukums, Sports, Vieglatlētika

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"