Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2025.gada 01.jūlijs
Imants, Ingars, Intars, Rimants
21.11'C
vējš: 5.15m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

"Irlava/Avant" divu spēļu summā piekāpjas "Lekrings" un izstājas no tālākās dalības "Play off" turnīrā


"Irlava/Avant" divu spēļu summā piekāpjas "Lekrings" un izstājas no tālākās dalības "Play off" turnīrā
Foto: LFS

 

ELVI florbola līgā vīriešiem izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla atbildes spēli pret Cēsu "Lekrings" aizvadīja "Irlava/Avant" vienība, kura arī mājas spēlē spēlē ar 3:6 atzina pretinieku pārākumu un izstājās no tālākās dalības turnīrā. Par spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts tukumnieks Uldis Purvišķis-Priede.

Šī spēle izcēlās ar to, ka bija noraidījumiem pārbagāta – abas komandas kopā sapelnīja 53 soda minūtes. Mača rezultātu atklāja "Lekrings" florbolisti  – 7. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Kristers Tiltiņš (1:0). Vēl tajā pašā minūtē irlavnieki tomēr prata realizēt savu skaitlisko vairākumu – 1:1, golu iemeta Kristaps Kazlovskis. Neizšķirts bija arī pēc pirmā perioda – 2:2. Otrās trešdaļas laikā vadībā ar 4:2 izvirzījās "Lekrings", kas savu pārsvaru prata nosargāt arī pēdējā periodā – 6:3. Cēsu komanda iekļuva pusfinālā, kur to jau gaidīja "Talsu NSS/Krauzers", bet Irlavas florbolistiem sezona beigusies.

 

Labākā spēlētāja balvu irlavnieku rindās saņēma Uldis Purvišķis-Priede, kurš izcēlās ar skaistu vārtu guvumu skaitliskajā mazākumā. Viņa komandas biedram Kristapam Kazlovskim 2 (1+1) punkti.

Resurss: floorball.lv



atjaunots: 2021.g 10.jūnijā | Tukuma Balss (x534)
Novados, Tukums, Sports, Florbols





Tukuma novada pašvaldībā par priekšsēdētāju pārvēlē Gundaru Važu
Tukuma novada pašvaldībā par priekšsēdētāju pārvēlē Gundaru Važu
vakar | Tukuma Balss (x137)
Džūkstē notiks Roka Dziesmu svētki
Džūkstē notiks Roka Dziesmu svētki
2025.g 26.jūnijā | Tukuma Balss (x161)
Pūlis gūst devītos vārtus, tukumnieki uzvar un izkāpj no pēdējās vietas
Pūlis gūst devītos vārtus, tukumnieki uzvar un izkāpj no pēdējās vietas
2025.g 21.jūnijā | Tukuma Balss (x43)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2025 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies