1.64'C
vējš: 2.21m/s

Engures novada krostriatlona 1. posmā uzvar Vladimirs Judins

Vladimirs Judins. Foto: Andris Jermuts

Otrdien, 15. jūnija, vakarā Engures novada Milzkalnē sadarbībā ar Latvijas Triatlona Federāciju tika aizvadīts pirmais šīs sezonas Engures novada krostriatlona posms, kurā vīriešu konkurencē uzvarēja Vladimirs Judins, sieviešu konkurencē triumfēja Evija Vate, bet starp junioriem labākais bija Mārcis Upīts.

Pirmo reizi sporta kluba "Brīvsolis" rīkotās triatlona sacensības ir iekļautas oficiālajā Triatlona Federācijas kalendārā, kas šīs sacensības no reģionālajām padarījušas jau par nacionālajām, kurās var piedalīties jebkurš dalībnieks no jebkuras Latvijas vietas. Šo iespēju šoreiz izmantoja Dobeles jaunie sportisti.

Vīriešiem, kuriem bija jāpeld 120 m, ar velo jābrauc 8 km un jāskrien 2 km gara distance, uzvaras laurus plūca pērnās sezonas kopvērtējuma vicečempions Vladimirs Judins, aiz sevis atstājot Senti Strodu un Uldi Liepu Liepiņu.

Savukārt sieviešu konkurencē nepārspēta palika Evija Vate. Otro vietu ieņēma Ieva Pauniņa, savukārt trešo vietu finišā pēc distances (120m, 4000m, 1000m) veikšanas izcīnīja Liene Medisone. Starp junioriem ātrākais bija Mārcis Upīts, bet attiecīgi otro un trešo vietu ieņēma Klāvs Dūzis, Artūrs Ozoliņš.

Resurss: Brīvsolis

atjaunots: 2021.g 17.jūnijā | Tukuma Balss (x1056)
Novados, Tukums, Engure, Sports

Mūžībā devies bijušais bokseris Juris Ivanovs
vakar | Tukuma Balss (x31)
Jaunpils pagasta Strutelē manīts lācis
vakar | Tukuma Balss (x103)
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas  LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus