Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 01.augusts
Albīna, Albīns
15.64'C
vējš: 3.81m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

depoks_19mar19_95021.png

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Uz svētkiem Tukums iemirdzēsies Jāņu nakts krāsā


Uz svētkiem Tukums iemirdzēsies Jāņu nakts krāsā
Attēlam ilustratīva nozīme. Foto: delfi.lv

 

Par īpašu Līgo svētku sajūtu no 21. līdz 26. jūnijam, atbilstoši pandēmijas ierobežojumiem, Tukuma pilsētā rūpēsies Tukuma pilsētas Kultūras nams. Ap saulrieta laiku Plkst. 22:22 pilsētas parkā vairākos desmitos smaržīgu siena zārdu īpašā gaismu un skaņu partitūrā iemirdzēsies trejdeviņas uguntiņas, kas atvērs vārtus uz mistēriju pilno vasaras saulgriežu nakti.

21. jūnija vakarā, iestājoties krēslai, Pilsētas parkā notiks "Saulgriežu mistērija", kurā, kā raksta rīkotāji, zināmais satiksies ar nezināmo, sievišķais ar vīrišķo un vasaras saulgriežu nakts valdzinājums liks gaisam ietrīsēties.

No 21. jūnija līdz pat Jāņiem Tukuma centrā, Brīvības laukumā būs iespējams apskatīt Lielo Jāņu vainagu un uzņemt skaistāko vasaras saulgriežu foto. Daloties ar bildēm sociālajos tīklos, organizatori aicina izmantot tēmturi #jāņunaktskrāsā.

Jāņu laikā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem būs pieejams arī nesen iekārtotais, urbānais dārzs "Dobnīca" "Tukku Magi" teritorijā, ko izlolojuši un bijušās fermentu rūpnīcas teritorijā izveidojuši "Radi Tukku Magi" brīvprātīgie. Šī tiek pieteikta kā brīnišķīga vieta laiskai piknikošanai un sarunām.

Īpašajā saulgriežu laikā Tukumā ikvienu gaidīs arī Durbes pilī. Tieši pirms Saulgriežiem, no 19. jūnija ikvienam apmeklētājam būs pieejama Tukuma muzeja 85. gadu jubilejas izstāde "Artefactum", kurā tiks sniegts ieskats muzeja kolekciju daudzveidībā, izceļot trīs nozīmīgākās mākslas kolekcijas: tēlotājas, lietišķi dekoratīvās un tautas mākslas, ko saista nacionālais kolorīts. Izstādē arī apskatāmi jaunā Tukuma novada tautastērpi un keramiķu darbi.

Durbes pils pagalmā ir skatāmas Laimoņa Mieriņa gleznu reprodukcijas. Pēc ilgāka laika pils teritorijā būs atgriezušies arī atpūtas zviļņi. Arī citi Tukuma muzeji svētku laikā gaidīs apmeklētājus. Muzeji būs atvērti 19. un 20. jūnijā, 22. jūnijā un pēc svētkiem no 25. līdz 27. jūnijam.

Resurss: Delfi.lv/Tukuma kultūras namsatjaunots: 2021.g 17.jūnijā | Tukuma Balss (x1012)
Novados, Tukums

Aptauja: 77 % iedzīvotāju, kas izjutuši nepieciešamību apmeklēt psihoemocionālās veselības speciālistus, nav varējuši tam saņemties
Aptauja: 77 % iedzīvotāju, kas izjutuši nepieciešamību apmeklēt psihoemocionālās veselības speciālistus, nav varējuši tam saņemties
aizvakar | Inga Supe (x49)
Depozīta iepakojumu Latvijā varēs nodot  ap 110 degvielas uzpildes stacijās
Depozīta iepakojumu Latvijā varēs nodot ap 110 degvielas uzpildes stacijās
aizvakar | Tukuma Balss (x77)
Rugina pārstāvētā "Riga FC" uzveic "Shkendija"  un kvalificējas UEFA Konferences līgas nākamai kārtai
Rugina pārstāvētā "Riga FC" uzveic "Shkendija" un kvalificējas UEFA Konferences līgas nākamai kārtai
aizvakar | Tukuma Balss (x39)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies