vējš: 1.28m/s

tukumametals

FK "Tukums 2000" komanda "Mercure Rīga" kausa izcīņu uzsāk ar uzvaru

Kaspars Anmanis. Foto: Mārupe Futbols

Trešdien, 16. jūnijā, Jaunmārupes stadionā, pirmssezonas sagatavošanās turnīrā "Mercure Rīga" pirmo spēli aizvadīja FK "Tukums 2000/TSS" komanda, ar rezultātu 5:2 uzveicot "Mārupe SC" vienību. Tukumnieku rindās par spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts divu vārtu autors Kaspars Anmanis.

Pirmajā puslaikā tukumnieku pārākumu šajā spēlē nodrošināja Kaspara Anmaņa un Ričarda Korzāna gūtie vārti, izvirzot FK "Tukums 2000" komandu vadībā ar rezultātu 2:0. Otrā puslaika sākumā mājinieki uz kādu brīdi mača rezultātu spēja izlīdzināt, taču līdz spēles izskaņai tukumnieki guva vēl trīs vārtus un svinēja uzvaru ar 5:2.

Ar diviem vārtu guvumiem šajā mačā izcēlās Kaspars Anmanis, kurš arī tika atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju, bet ar vienu precīzu raidījumu izcēlās jau pieminētais R. KorzānsKristers Penkevics, kā arī Krists Krūmiņš.

"Spēle šodien izdevās interesanta, lai arī spēlējām ar otrās līgas komandu. Gatavojāmies nopietnai cīņai, un tā arī bija. Lai arī pirmo puslaiku izdevās uzvarēt ar 2:0, otrā puslaika sākums visu labo tūlīt sabojāja. Praktiski piecu minūšu laikā, paši savu kļūdu dēļ zaudējām divus vārtus, un spēle sākās no sākuma. Mums bija pārsvars laukumā, un labi, ka to spējām pārvērst vārtu guvumos. Spēles turpinājumā guvām trīs bezatbildes vārtus. Protams, esmu gandarīts par spēles iznākumu, bet ko vairāk varēsim spriest pēc nākamajām šī sagatavošanās turnīra spēlēm. Apsveicu čaļus ar uzvaru, un turpinām gatavošanos mūsu gaidāmajai futbola sezonai", pēc pirmās oficiālās pārbaudes spēles "Tukums 2000" oficiālajā Facebook lapā citēts komandas treneris Kristaps Dišlers.

Nākamo "Mercure Rīga" sagatavošanās turnīra spēli Tukuma futbolisti aizvadīs 18. jūnijā Plkst. 20:15 Tukuma mākslīgā stadiona laukumā uzņemot "Saldus SS/Leevon" vienību.

Resurss: Tukums 2000

atjaunots: 2021.g 17.jūnijā | Tukuma Balss (x592)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Tukuma novada vīriešu volejbola čempionāta finālā "Pūre" panāk izlīdzinājumu ar "Laucieni"