Alfs, Bernadeta, Mintauts
5.64'C
vējš: 3.89m/s

"Tukums 2000" mazākumā izcīna punktu pret 1.līgas favorīti "Auda"

"Optibet" Nākotnes līgas čempionāts sācies ar pērn Virslīgā spēlējušās "Tukums 2000" mazākumā izcīnītu neizšķirtu pret "Auda" futbolistiem - 1:1. Otrajā puslaikā tukumniekiem punktu ļāva nopelnīt Kaspara Anmaņa realizēta pendele.

Spēles rezultats tika atklāts jau ceturtajā mača minūtē, kad viltīgu stūra sitiena sagatavi izpildīja Sergeja Kožana trenētā "Auda". No stūra sitiena otrā bumba atleca pie Alekseja Davidenkova, kurš no gaisa trieca bumbu Artūra Štefenhāgena sargātajos vārtos.

Mača 20. minūtē neveiksmīgi no vārtiem izgāja Štefenhāgens, kurš atstāja savu soda laukumu, lai atbruņotu no bumbas Svetoslavu Čugunovu. Tukumnieku vārtsargs sadūrās ar "Audas" uzbrucēju un nekavējoties saņēma sarkano karīti, atstājot savu vienību skaitliskajā mazākumā un liekot vārtsarga cimdus rokās vilkt Artjomam Križanovskim. Pirmā puslaika izskaņā tukumnieki tika pie lielākas bumbas kontroles, taču mazākumā bīstami apdraudēt viesu vārtus Kristapa Dišlera padotajiem nesanāca līdz pašām kompensācijas laika beigām, kad Ričardam Korzānam mazliet pietrūka, lai aizsniegtos līdz bumbai un raidītu to vārtos.

Otrā puslaika sākumā, mēģinot izsist bumbu no sava soda laukuma, Korzānam pa kāju iespēra Krišs Andersons, nopelnot uz saviem vārtiem 11 metru soda sitienu. "Tukums 2000" kapteinis Kaspars Anmanis pārliecinoši realizēja savu iespēju, raidot bumbu vārtu kreisās malas augšējā daļā, tādējādi no 11 metru soda sitiena atzīmes izlīdzinot rezultātu - 1:1. Divdesmit minūtes līdz mača beigām Bogdanam Somoilovam bija iespēja atgriezt vadību viesu komanda, bet viņa sitiens cerēto mērķi nesasniedza. Mača lielāko daļu spēlējot mazākumā "Tukums 2000" spēja otrajā puslaikā izlīdzināt rezultātu un gūt neizšķirtu pret turnīra favorīti "Auda" - 1:1.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 04.jūlijā | Tukuma Balss (x737)