Agija, Aldonis
8.64'C
vējš: 4.18m/s

FK "Tukums 2000/TSS" ar 1:0 uzveic "Saldus SS/"Leevon"

Pie pirmās uzvaras šosezon jaunajā "Optibet" Nākotnes līgā 10. jūlijā tika Virslīgu pametušais "Tukums 2000"/TSS, kas izbraukumā 175 skatītāju klātbūtnē ar rezultatu 1:0 uzveica "Saldus SS/"Leevon".

Lai arī tukumniekiem visas spēles garumā piederēja iniciatīva, vienīgos vārtus 10. minūtē Tukuma komandas labā guva korejietis Deju Kims, bet otrā puslaika sākumā 11 metru soda sitienu nerealizēja tukumnieku kapteinis Kaspars Anmanis.

"Spēles aizmirstās, bet trīs punkti ir mūsu kontā. Iespējams, lielās lietusgāzes pirms spēles ietekmēja speles kvalitāti, bet šādu pārsvaru kāds mums bija šodien, ir jāvar realizēt. Jā, neiesitām arī no 11m atzīmes, žēl ka tā. Šodienas spēlē bija nelielas bažas par kādu negadījumu, jo pie minimāla rezultāta var visādi atgadīties, labi, ka tas nebija šodien. Prieks par nulli aizsardzībā, prieks par trīs punktiem turnīra tabulā, bet esmu vīlies par momentu realizāciju. Bez papildinājuma priekšējā līnijā diemžēl neiztikt, jo čaļiem laikam liekas, ka daudzās izdevības būs vienmēr, un tās nebeigsies. Turpināsim strādāt pie trīkumiem treniņos, un gaidām līdzjutējus uz nākamo spēli čempionātā, kad Tukumā uzņemsim JDFS Alberts komandu", nelielu neapmierinātību pēc spēles "Tukums 2000" oficiālajam portālam pauda komandas galvenais treneris Kristaps Dišlers.

atjaunots: 2021.g 11.jūlijā | Tukuma Balss (x545)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Motosportists Valdis Šakins zcīna 2.vietu Latvijas čempionāta Cross Country 1.posmā