0.64'C
vējš: 2.98m/s

tukumametals

"Bite Buffalo" kļūst par Latvijas čempioniem burāšanā ar jahtu

No 23.-25. jūlijā jahtklubā "Auda" norisinājās atklātais Latvijas čempionāts PLATU 25 klases jahtām, kurā piedalījās 8 jahtas, to skaitā arī viena jahta no Lietuvas. Par čempioniem otro gadu pēc kārtas kļuva "Bite Buffalo" komanda, kuras sastāvā ir arī Tukuma puses sportisti.

Pēc pirmās sacensību dienas, pirmajā vietā ar 3 punktiem ierindojās jahta "Bite Buffalo" (LAT 351), otrajā vietā ar 6 punktiem Bailarina (LAT 394), savukārt kā trešie ar 8 punktiem finišēja jahta Etalon (LAT 418).

Otrajā dienā "Bite Buffalo" saglabāja savas līdera pozīcijas ar 9 punktiem, bet uz otro vietu ar 16 punktiem pakāpās lietuviešu komanda ar jahtu Karma (LTU 2325), jahtu Bailarina atstājot trešajā vietā ar 24 punktiem.

"Bite Buffalo" nezaudēja savas līdera pozīcijas arī trešajā dienā un ar 10 punktiem kopvērtējumā kļuva par atklātā Latvijas čempionāta PLATU 25 klases jahtām uzvarētāju. Kā otrie kopvērtējumā ar 19 punktiem ierindojās lietuviešu komanda ar jahtu Karma (LTU 2325), savukārt Bailarina kopvērtējumā ar 26 punktiem palika trešie.

"Bite Buffalo" komandas sastāvs -  Jānis Benfelds, Klāvs Vasks, Enno EnceAigars Voļskis, Artis Zekunde un Māris Stakens.

Resurss: sailinglatvia.lv

atjaunots: 2021.g 27.jūlijā | Tukuma Balss (x313)