Staņislava, Staņislavs, Stefānija
4.64'C
vējš: 1.75m/s

Aizvadīts Tukuma 3x3 basketbola čempionāta otrais posms

Kristapa Porziņģa vārdā nosauktā āra basketbola laukumā aizvadīts Basketbola skolas "Tukums" organizētais Tukuma čempionāta 3x3 basketbolā 2. posms, kurā par medaļām cīnījās 30 komandas četrās vecuma grupās.

Visspraigākās cīņas šoreiz sarūpēja paši jaunākie U-12 vecuma jaunieši. Vispirms jau gara un nervoza spēle par iekļūšanu playoff starp "Tukuma Netiem" un meiteņu komandu "Cilvēkbērns", kur ar tālmetienu vietu cīņā par trijnieku nodrošina meitenes. Tam seko saspringta spēle par trešo vietu, kur meitenes piekāpās "Zaļajai mafijai". Un protams fināls starp jau principiāliem pretiniekiem "Lapmežciemu" un "Tukuma vēršiem", kur neiztikām bez asumiem un emocijām. Šoreiz finālā atspēlējoties no -5 uzvara tukumniekiem.
U-15 grupā uzvara komandai no Salaspils "3+1", kuri finālā pārspēja "Kebabu", arī trešā vieta tukumnieku komandai "Četras Kapeikas".
U-18 grupā stiprākā komanda bija "Banāni" no Jaunpils, kuri finālā uzvarēja Tukuma-Ventspils komandu "Koijoti". Trešā vieta "Tumes" basketbolistiem, kuri parūpējās par lielāko pārsteigumu.
Pieaugušo grupā uzvaru izcīnīja Tukuma koamnda "Zuši", kas finālā uzveica Smārdes komandu "Radiatori". Trešā vieta Rīgas/Jaunpils apvienotajai komandai "Banāni".
Nākamais un pēdējais Tukuma čempionāta 3X3 ielu basketbola posms notiks 28.augustā.
Resurss: BS "Tukums"

atjaunots: 2021.g 18.augustā | Tukuma Balss (x616)