2024.gada 28.marts
Ginta, Gunda, Gunta
10.64'C
vējš: 6.31m/s

Motokrosa braucējs Markuss Kokins Vācijā “ADAC MX Masters” 2.posmā izcīna 10.vietu

Pagājušā nedēļas nogalē Vācijā notika “ADAC MX Masters” motokrosa seriāla 2.posms, kurā MX85 klasē augsto 10. vietu izcīnīja Tukuma motokrosists Markuss Kokins.

Šajā klasē uz starta kopumā izgāja 41 sportists no Nīderlandes, Vācijas, Čehijas, Krievijas, Dānijas, Polijas, Lielbritānijas, Baltkrievijas,Ungārijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Neskatoties uz sīvo konkurenci, Markuss Kokins divu braucienu summā spēja izcīnīt 10. vietu. Par posma čempionu kļuva Kokina tautietis Jānis Mārtiņš Reišulis, bet otrais palika Markuss Ozoliņš. Trešo vietu izcīnīja Lotte Van Drunena, kļustot par pirmo sieviešu kārtas braucēju, kura puišu konkurencē tikusi līdz kādu prestižu sacensību goda pjedestālam.

atjaunots: 2021.g 18.augustā | Tukuma Balss (x663)