vējš: 3.51m/s

tukumametals

Motokrosa braucējs Kokins Latvijas čempionāta posmā Apē izcīna 4. vietu

Markuss Kokins (Nr.11). FOTO: Jānis Eisaks

Svētdien, 29. augustā, Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē notika Latvijas čempionāta otrais posms motokrosā, kurā 85 ccm klasē uz starta izgāja tukumnieks Markuss Kokins, kas dienu iepriekš ar panākumiem startēja Lietuvas atklātajā čempionātā.

Kokins, kurš 1. posmā Alojā divu braucienu summa bija otrais, Apē abos braucienos finišu sasniedza kā ceturtais, kas viņam deva ceturto vietu jeb koka medaļu arī divu braucienu summā.

Par posma čempionu kļuva Tomass Šaicāns, sudraba medaļu izcīnīja Markuss Ozoliņš, bet trešais palika Jānis Mārtiņš Reišulis, kurš arī iepriekšejā posmā tika pie bronzas.

Pēc aizvadītajiem diviem no četriem ieplānotajiem Latvijas čempionāta posmiem, 85 ccm klasē kopvērtējuma tabulā ar 90 p. ir Markuss Ozoliņš, 2.vietā - Jānis Mārtiņš Reišulis (81 p.), bet trešajā pozīcijā pagaidām Markuss Kokins (76 p.).

atjaunots: 2021.g 31.augustā | Tukuma Balss (x614)