Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 21.septembris
Mariss, Matīss, Modris
5.64'C
vējš: 2.82m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Ar bezmaksas nodarbībām Tukumā popularizēs hokeju bērnu vidū


Ar bezmaksas nodarbībām Tukumā popularizēs hokeju bērnu vidū
Foto: LHF

Popularizējot hokeju bērnu vidū, šo sestdien, 4. septembrī, otro gadu pēc kārtas noritēs “Maxima” Hokeja diena, ko organizē Latvijas Hokeja federācija. Tukuma ledus halle sniegs iespēju ikvienam zēnam un meitenei vecumā līdz 12 gadiem pirmo reizi uzkāpt uz slidām un izmēģināt hokeja spēli, turklāt iepazīt šī sporta veida sniegtās priekšrocības bērni varēs bez maksas. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar uzņēmumu “Maxima Latvija”.

 

Sestdien no plkst. 10:00 līdz 12:00 ledus hallēs visā Latvijā bērniem būs iespēja iepazīt hokeja spēli un izmēģināt savas prasmes uz ledus. “Maxima” Hokeja dienas mērķis ir aicināt bērnus iepazīt savai dzīvesvietai tuvākās hokeja skolas un klubus, kā arī iedvesmot uzsākt treniņu gaitas šajā sporta veidā. Ledus hallēs bērniem tiks nodrošināts bezmaksas hokeja pamatinventārs, kā arī treneru kolektīvs, kas palīdzēs apgūt pirmās prasmes uz ledus un informēs par kluba piedāvājumu.

 

“Maxima hokeja diena nu jau ir kļuvusi par tradīciju, kas šogad norisināsies otro reizi. Tā ir iespēja ikvienam bērnam – zēnam vai meitenei – iepazīt hokeja spēles burvību un uzzināt dzīvesvietai tuvāko klubu piedāvājumu. Hokejs ir ikvienam – tās ir emocijas, pieredze, kopības sajūta, neaizmirstams stāsts un ieguvums visai dzīvei. Beidz sapņot, sāc spēlēt!” stāsta Latvijas Hokeja federācijas sporta menedžeris Jānis Straupe.

 

“Lai gan pandēmija ieviesusi zināmas pārmaiņas mūsu ikdienā, viena lieta palikusi nemainīga – cilvēki turpina aktīvi sportot, rūpēties par savu veselību un labsajūtu. Vēlamies, lai arī mūsu jaunākajai paaudzei – bērniem – ir iespēja aktīvi pavadīt laiku un apgūt jaunas prasmes. Sadarbojoties ar Latvijas Hokeja federāciju, mums ir lieliska iespēja atvērt durvis uz hokeja pasauli ikvienam Latvijas bērnam un pilnveidot hokeja treniņu procesu, lai iedvesmotu bērnus ne vien aktīvi pavadīt brīvo laiku, bet arī atklāt sevī jaunu talantu un pavisam iespējams papildināt mūsu jauno hokejistu rindas. Vēlamies iedrošināt ikvienu interesentu šo sestdien doties uz sev tuvāko ledus halli, uzkāpt uz slidām un izmēģināt savus spēkus hokejā!” dalās uzņēmuma „Maxima Latvija” Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

 

Apmeklējot “Maxima” Hokeja dienu, bērniem būs jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests, kas veikts ne vēlāk kā pirms 48 stundām. Tāpat uz vietas  būs iespējams veikt bezmaksas eksprestestus. Savukārt vecākiem vai bērnu pavadoņiem pie ieejas būs jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

 

Bezmaksas hokeja izmēģinājuma nodarbība notiks šo sestdien, 4. septembrī, no plkst. 10:00 līdz 12:00 Tukuma ledus hallē, Stadiona ielā 3. Sīkāka informācija: 26635775.

 

Papildu informācija:

Jānis Straupe

Latvijas hokeja federācijas sporta menedžerisatjaunots: 2021.g 31.augustā | Tukuma Balss (x495)
Novados, Tukums, Sports, Hokejs

Uģis Spriņģis Latvijas kausa 3.posmā lietišķajā šaušanā izcīna 21. vietu
Uģis Spriņģis Latvijas kausa 3.posmā lietišķajā šaušanā izcīna 21. vietu
šodien | Tukuma Balss (x36)
Meža pirmatnīgums un pils elegance  “Mājas kafejnīcu dienās” Jaunmoku pilī
Meža pirmatnīgums un pils elegance “Mājas kafejnīcu dienās” Jaunmoku pilī
šodien | Tukuma Balss (x43)
Pat izlaižot pēdējo posmu, Kokins nodrošinājis sev Latvijas čempionāta sudrabu
Pat izlaižot pēdējo posmu, Kokins nodrošinājis sev Latvijas čempionāta sudrabu
šodien | Tukuma Balss (x30)
    Pasākumi
    Aktuāli
no 21.augusta līdz 7.novembrim
  Tukuma mākslas muzejā
“Darbs un darbarīks” Tukuma muzeja mākslas krājuma izstāde
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies