2024.gada 18.aprīlis
Jadviga, Laura
1.64'C
vējš: 2.28m/s

Pasaules čempionātā sporta burāšanā PLATU 25 klasē "BITE Buffalo Sailing Team" izcīna 17.vietu

Laika posmā no 22.-28. augustam Lietuvā, Nidā, norisinās Pasaules čempionāts sporta burāšanā Platu-25 jahtu klasē, kurā Tukuma novada sportistu pārstāvētā "BITE Buffalo Sailing Team" komanda izcīnīja 17.vietu.

Latvijas līderu komanda "BITE Buffalo Sailing Team" čempionāta otrajā dienā piedzīvoja teihnisku neveiksmi un pēc pirmā starta bija spiesta atgriezties krastā, lai veiktu remontdarbus. Lai gan situācija tika atrsināta salīdzinoši īsā laikā, komanda nepaguva uz otrā starta logu.

Vēja stiprums pārbaudīja gandrīz katras komandas inventāru, tajā skaitā, arī masta izturību, kas šoreiz pievīla lietuviešu komandu Matahambre, tomēr pat šādas tehniskas problēmas neatturēja komandu no turpmākajiem startiem. Šobrīd Latvijas komandu konkurencē, augstāko vietu ieņem komanda Bailarina, ierindojoties kopvērtējumā 11. vietā, bet "BITE Buffalo Sailing Team" izcīnīja 17.vietu.

Neskatoties uz ekstremālajiem laikapstākļiem, pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja Igaunijas komanda PENELOPE, kā otrie palika Itālijas komanda EUZ II VILLA SCHINOSA, savukārt, trešo vietu ieņēma lietuviešu komanda "White Whale".
Šobrīd "BITE Buffalo Sailing Team"  komanda gatavojas nākamajām sacensībām, jo pavisam drīz tā startēs Eiropas čempionātā Melnajā jūrā.

Resurss: sailinglatvia.lv

atjaunots: 2021.g 01.septembrī | Tukuma Balss (x325)
Novados, Tukums, Kandava, Sports

Zālmane un Alfere iekļautas Latvijas U19 florbola izlasē dalībai pasaules čempionātā