Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 25.septembris
Rauls, Rodrigo
9.64'C
vējš: 4.14m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Tukuma un Dobeles šautuvēs aizvadīts Latvijas junioru čempionāts ložu šaušanā


Tukuma un Dobeles šautuvēs aizvadīts Latvijas junioru čempionāts ložu šaušanā
Foto: LŠF

 

Laika posmā no 3.-4.septembrim Dobeles un Tukuma šautuvēs norisinājās Latvijas junioru čempionāts ložu šaušanā.
Komandu kopvērtējumā nepārspēti palika Dienvidkurzemes sporta skolas komanda. Otrajā vietā Dobeles sporta skolas komanda, bet trešā vieta Balvu novada sporta skolai.
Sacensību augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja šaušanā ar mazkalibra pistoli 25 metru distancē puišu konkurencē pirmo vietu ieguva Daniels Vilciņš (Dobeles sporta skola). Otrā vieta - Mārcim Gulbim no Tukuma, trešā – Denisam Trikoličam no Daugavpils.
Meiteņu konkurencē par pārsteigumu parūpējās trīspadsmit gadīgā Alise Dvarišķe no Tukuma, iešaujot sporta meistara kandidāta rezultātu un pārliecinoši uzvarot vingrinājumā. Dobelniecei Elīzai Rasiņai otrā vieta, Tukuma sportistei Rūtai Leilai Spriņģei – trešā vieta.
Šaušanā ar pneimatisko pistoli puišu konkurencē labākais bija Dobeles sporta skola audzēknis Daniels Vilciņš, aiz sevis atstājot Daugavpils sportistu Danielu Titkovu un tukumnieku Mārci Gulbi. Meiteņu konkurencē stiprākā bija Anna Šukste no Daugavpils. Otrajā vietā Annas komandas biedrene Ingrīda Mendriķe. Tukumniecei Rūtai Leilai Spriņģei trešā vieta.
Jaukto komandu sacensībā Latvijas junioru čempionu godā tika dobelnieki Daniels Vilciņš un Elīza Rasiņa, aiz sevis atstājot Daugavpils duetu - Anastasiju Goršelatovu un Denisu Trikoliču. Trešā vieta tukumniekiem Rūtai Leilai Spriņģei un Mārcim Gulbim.
Šaušanā ar brīvas sistēmas pistoli 50 m distancē atkal nepārspēts Daniels Vilciņš no Dobeles sporta skolas. Otrajā vietā dobelnieks Roberts Graudiņš, trešajā – Daugavpils sportists Deniss Trikoličs.
Šaušanā ar mazkalibra šauteni no trīs stāvokļiem (guļus, stāvus, no ceļa) meiteņu konkurencē pārliecinoši stiprākās bija Dienvidkurzemes sporta skolas sportistes Lenija Feldmane – pirmā vieta, Anna Stieģele – otrā, Kate - Katrīna Lietavniece – trešā vieta. Puišu konkurencē junioru čempions Didzis Aleksāns no Balvu sporta skolas, otrajā vietā Roberts Bērziņš no Dienvidkurzemes sporta skolas, savukārt trešajā vietā Roberts Lignickis no Dobeles Sporta skolas.
Šaušanā ar mazkalibra šauteni no guļus pozīcijas meiteņu konkurencē zelta medaļu izcīnīja Kate Katrīna Lietavniece no Dienvidkurzemes sporta skolas, sudrabs Lijai Ignatjevai no Krāslavas novada, bet bronza Amandai Zandersonei no Dobeles sporta skolas. Puišu konkurencē uzvarētājs šajā vingrinājumā ir Dienvidkurzemes sporta skolas audzēknis Jānis Lasmanis, sudrabs Didzim Aleksānam no Balvu sporta skolas, bet bronza Marekam Mjadjutam no Krāslavas.
Šaušanā ar pneimatisko šauteni nepārspēts palika Didzis Aleksāns no Balvu sporta skolas. Otrajā vietā Aļģis Berestnevs, bet trešajā vietā ierindojās Jānis Lasmanis no Dienvidkurzemes sporta skolas. Meiteņu konkurencē pirmajā vietā Beāte Šmuksta no Dobeles sporta skolas, otrā Sabīne Ķeķe, trešā Kate Katrīna Lietavniece – abas sportistes no Dienvidkurzemes sporta skolas.
Jaukto pāru sacensībā junioru čempioni Dienvidkurzemes sporta skolas audzēkņi Jānis Lasmanis un Sabīne Ķeķe. Otrā vieta Jāņa un Sabīnes komandas biedriem Annai Stieģelei un Robertam Bērziņam. Trešā vieta Dobeles sporta skolas duetam - Robertam Lignickim un Beātei Šmukstai.

 

 

Resurss: LŠFatjaunots: 2021.g 07.septembrī | Tukuma Balss (x94)
Novados, Tukums, Sports

Tukumā koncertēs Vestards Šimkus un Liepājas Simfoniskais orķestris
Tukumā koncertēs Vestards Šimkus un Liepājas Simfoniskais orķestris
2021.g 22.septembrī | Tukuma Balss (x58)
Tukumā nozagts velosipēds 650 EUR vērtībā
Tukumā nozagts velosipēds 650 EUR vērtībā
2021.g 22.septembrī | Tukuma Balss (x164)
BS "Tukums" Nacionālās Līgas sezonu sāk ar zaudējumu Ķekavai
BS "Tukums" Nacionālās Līgas sezonu sāk ar zaudējumu Ķekavai
2021.g 22.septembrī | Tukuma Balss (x72)
    Pasākumi
    Aktuāli
no 21.augusta līdz 7.novembrim
  Tukuma mākslas muzejā
“Darbs un darbarīks” Tukuma muzeja mākslas krājuma izstāde
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies