2024.gada 20.aprīlis
Mirta, Ziedīte
4.64'C
vējš: 4m/s

Latvijas junioru čempionātā motokrosā 6.posmā pie uzvaras tiek Kokins; Straubergam 2.vieta

Markuss Kokins (611). Foto: Janis Pastars

Sestdien,11. augustā, Neretā notika Latvijas Junioru čempionāta 6. posms, kurā 85 ccm klasē triumfēja Tukuma jaunais motosportists Markuss Kokins, bet Q-100 klasē 2. vietu izcīnīja cits tukumnieks Kārlis Straubergs.

Slavenā Andra Bārbaļa audzēknis Markuss Kokinam šajās sacensībās neviens nespēja sastādīt pienācīgu konkurenci. Tukumnieks pārliecinoši uzvarēja gan pirmajā, gan otrajā braucienā, kas nodrošināja viņam uzvaru divu braucienu summā. Galvenās sacensības viņu gaida jau rīt Cēsīs, kur viņš metīsies cīņā par "lielo" Latvijas čempiona titulu.

Nedaudz neveiksmīgākas šīs sacensības izvērtās nesen par Igaunijas čempionu kronētajam Kārlim Straubergam, kurš Q-100 klasē izcīnīja 2. vietu, priekšā sev pielaižot Kārli Raudoni. Trešo vietu šajā klasē izcīnīja Markuss Augustovskis.

atjaunots: 2021.g 11.septembrī | Tukuma Balss (x334)
Novados, Tukums, Sports, Motoru sports

Vislatvijas Golfa Dienas pasākumi notiks arī Tukuma golfa klubā "Odiņi"
šodien | Tukuma Balss (x46)
Tukumā notiks labdarības hokeja spēle starp Latvijas sporta slavenībām un "Rotas/Meliorceltnieks"