2024.gada 20.aprīlis
Mirta, Ziedīte
5.64'C
vējš: 3.02m/s

FK "Irlava" jauno florbola sezonu sāk ar zaudējumu spēlē pret Virslīgas debitanti FBK SĀC

Svtdien, 12. septembrī, pirmo jaunās sezonas ELVI florbola līgas spēli vīriešiem aizvadīja FK "Irlava", kura izbraukuma spēlē ar rezultātu 4:8 bija spiesta atzīt līgas debitantes FBK SĀC pārākumu.

Ādažu sporta centrā notikušās spēles rezultātu pirmā perioda vidū atklāja irlavnieki – 1:0, ar vārtu guvumu izcēlās Kaspars Bērziņš. Tomēr jau līdz pirmajam pārtraukumam situācija krasi mainījās – pa bumbiņai "Irlavas" vārtu tīklā ieraidīja ādažnieki Kristers Januševskis, Klāvs Andersons un Dēvids Osītis, izvirzot FBK SĀC vadībā ar 3:1.

Līdz spēles vidum irlavniekiem izdevās atjaunot neizšķirtu (3:3), tomēr pēc otrās trešdaļas mājiniekiem jau atkal bija divu vārtu handikaps – 5:3. Arī pēdējo periodu FBK SĀC aizvadīja labāk par saviem viesiem, Virslīgā debitējot ar pārliecinošu uzvaru (8:4) un trim punktiem turnīra tabulā.

Par labāko Irlavas komandas rindās atzina Kasparu Bērziņu, kura kontā 2 (1+1) punkti, tieši tikpat rezultativitātes punktu arī Marekam Stančikam.

Resurss: floorball.lv

atjaunots: 2021.g 13.septembrī | Tukuma Balss (x363)
Novados, Tukums, Sports, Florbols

Vislatvijas Golfa Dienas pasākumi notiks arī Tukuma golfa klubā "Odiņi"
šodien | Tukuma Balss (x35)
Tukumā notiks labdarības hokeja spēle starp Latvijas sporta slavenībām un "Rotas/Meliorceltnieks"