6.64'C
vējš: 3.14m/s

Markuss Kokins Eiropas čempionātā motokrosā Itālijā izcīna 14. vietu

Markuss Kokins. Foto: Janis Pastars

Sestdien, 18. septembrī, Itālijā, Riolas Sardo trasē notika Eiropas motokrosa čempionāta fināls EMX85 klasē, kur augsto 14. vietu izcīnīja Tukuma motokrosa jaunais spīdeklis Markuss Kokins.

Eiropas čempionāts MX85 ccm klasē bija sadalīts četrās Eiropas zonās – Dienvidaustrumu, Dienvidrietumu, Ziemeļrietumu un Ziemeļaustrumu. Uz finālu no katras zonas devās astoņi labākie.

Par Eiropas čempionu kļuva Vitešlavs Mareks no Čehijas, bet otro vietu izcīnīja Latvijas sportists Jānis Martiņš Reišulis, savukārt Eiropas čempionāta bronzu ieguva Lote Van Brunena (Nīderlande). Tukuma sportists Markuss Kokins trsīdesmit četru Eiropas ātrāko motokrosistu ieskaitē divu braucienu summā ieguva 14. vietu.

atjaunots: 2021.g 18.septembrī | Tukuma Balss (x433)