Jadviga, Laura
5.64'C
vējš: 3.38m/s

BS "Tukums" Latvijas kausa atklāšanas pirmajā spēlē piekāpjas Saldum

Piektdien, 17. septembrī, Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas atklāšanas spēlē BS “Tukums”/TSS piekāpās BK “Saldus” komandai (71:94).

Basketbola skola “Tukums”/Tukums sporta skola vēl tikai gatavojas īstai debijai Ramirent Nacionālajā līgā, kamēr BK “Saldus” ir tradicionāli šī turnīra favorīti. Gan pieredze, gan savulaik jaunatnes izlasēs labi spēlējušu basketbolistu iesaiste saldeniekus padarīja par šī pāra favorītiem. Tomēr sirsnīgās atklāšanas ceremonijas iedvesmotie tukumnieki spēles pirmajās trijās ceturtdaļās bija līdzvērtīgi pretinieki, acīgi izmantojot savu spēlētāju jaudu cīņā pie groziem un viesu kļūdas aizsardzībā. Izšķirošo pārsvaru BK “Saldus” ieguva tikai pēdējās deviņās minūtēs.

Visā spēlē “Tukums” uzvarēja cīņā pie groziem (48-40) un mazliet precīzāk uzbruka no tuvās distances (21/40 – 18/37), toties BK “Saldus” guva daudz lielāku ražu ar tālmetieniem (4/19 – 11/36) un piespieda pretiniekus ļoti bieži kļūdīties (24-6).

Uzvarētājiem Kristers Ķeķis guva 18 punktus, Ivars Rihards Žvīgurs 16, Rendijs Feikners 14, Kaspars Baumanis 11 (10 atl.).

“Tukumam” Eduards Horeliks guva 20 punktus, Ingvars Lerhs 13 (9 atl.), Kristaps Horeliks 13.

Resurss: basket.lv

atjaunots: 2021.g 17.septembrī | Tukuma Balss (x554)
Novados, Tukums, Sports, Basketbols

Margita Kanopka kļūst par Lietuvas čempioni parašaušanā
aizvakar | Tukuma Balss (x9)
Tukuma novadā paredzēts "Tet Rally Latvia" īsākais un garākais ātrumposms
vakar | Tukuma Balss (x64)
Zālmane un Alfere iekļautas Latvijas U19 florbola izlasē dalībai pasaules čempionātā