3.64'C
vējš: 2.96m/s

Izcils Anmaņa tālšāviens ļauj "Tukumam 2000"/TSS vēlreiz atspēlēties pret "Audu"

Kaspars Anmanis (pa labi) cīņā par bumbu. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova/LFF

"Optibet" Nākotnes līgas līderu duelī "Auda" otrā apļa ievadspēlē nenosargāja vadību pār "Tukums 2000"/TSS futbolistiem (1:1), taču saglabāja pirmo vietu turnīra tabulā un trīs punktu pārsvaru.

Spēles sākumā bijušajam tukumniekam Aleksam Ogundži vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ, bet 17. minūtē gan "Auda" izvirzījās vadībā – no soda laukuma tālajā stūrī trāpīja Latvijas U21 izlases pussargs Bogdans Samoilovs (1:0), gūdams ceturtos vārtus sezonā. Pirmā puslaika beigās viesi gan panāca izlīdzinājumu – pēc stūra sitiena izspēles ar izcilu tālšāvienu izcēlās 19 gadus vecais Kaspars Anmanis (1:1). Arī viņam tie bija ceturtie vārti sezonā.

Interesanti, ka pēc līdzīga scenārija ritēja arī pirmā apļa pirmās kārtas spēle Tukumā. Toreiz Aleksejs Davidenkovs jau ceturtajā minūtē izvirzīja vadībā "Audu", kas vēlāk nokļuva arī vairākumā, tomēr otrā puslaika sākumā no 11 metru atzīmes trāpīja tieši Anmanis (1:1). "Auda" līdz ar to pret "Tukums 2000"/TSS ielaidusi divus no trim sezonas vārtiem un nospēlējusi divus no trim sezonas neizšķirtiem. "Tukums 2000"/TSS bez panākuma ir jau četrās spēlēs pēc kārtas (0-2-2, vārti 4:9).

Resurss: sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 20.septembrī | Tukuma Balss (x363)
Novados, Tukums, Sports, Futbols

Mūžībā devies bijušais bokseris Juris Ivanovs
šodien | Tukuma Balss (x6)
Jaunpils pagasta Strutelē manīts lācis
šodien | Tukuma Balss (x61)
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas  LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus
Tukuma smagatlēti izcīna piecas medaļas LSVS 61. pašvaldību Veterānu Spēļu sacensības spiešanā guļus