Alīna, Rūsiņš, Sandris
9.64'C
vējš: 4.69m/s

BS "Tukums" Nacionālās Līgas sezonu sāk ar zaudējumu Ķekavai

Otrdien, 21. septembrī, sezonas pirmo spēli "Ramirent" Nacionālās Līgas (LBL2) sezonu uzsāka BS "Tukums/TSS" basketbolisti, kuri izbraukuma spēlē ar rezultātu 69:84 atzina BK "Ķekava" pārākumu.

Tukumnieki spēli iesāka ļoti gausi un bez enerģijas, kas arī atspoguļojās pirmās ceturtdaļas rezultātā 10:25. Sākot jau ar otro ceturtdaļu, un izteikti otrajā puslaikā ar agresīvu un ciešu aizsardzību rezultāta starpību izdevās sadeldēt līdz vien cipara skaitlim, bet šoreiz pietrūka laika un galā zaudējums 69:84.
BS "Tukums" rindās rezultatīvākais šajā spēlē bija Rihards Adiņš ar 19 punktiem un 12 atlecošām bumbām, Eduards Horeliks un Mareks Doroškēvičs pievienoja pa 14 punktiem.
Resurss: BS Tukums

atjaunots: 2021.g 22.septembrī | Tukuma Balss (x335)