Alīna, Rūsiņš, Sandris
3.64'C
vējš: 2.68m/s

BK "Jaunpils" jauno basketbola sezonu uzsāk ar zaudējumu

Piektdien, 24. septembrī pirmo jaunās sezonas Reģionālās līgas spēli aizvadīja BK "Jaunpils" basketbolisti, kuri izbraukuma mačā ar 80:90 atzina jauniešu komandas BJBS "Rīga/Juniors" pārākumu.

Spēle jaunpilniekiem iesākās smagnēji, daudz tehnisko brāķu un muļķīgas kļūdas neļāva iegūt drošu pārsvaru. Pirmajā puslaikā abas komandas cīnījās līdzīgi un dodoties pārtraukumā uz tablo Jaunpils komandai 3 punktu pārsvars: 42:39.
Trešajā ceturtdaļā turpinājās līdzīga cīņa un jaunpilnieki spēja pievienot vēl vienu punktu pie pārsvara, bet pēdējā spēles nogrieznī diviem pamata piecinieka spēlētājiem bija iekrātas 5 piezīmes, kas nozīmēja, ka turpinājumā būs jācīnās ar īsāku rotāciju.
Ceturto ceturtdaļu BK "Jaunpils" aizvadīja ļoti neveiksmīgi un piedzīvoja zaudējumu ar 20:34. Rezultātā arī visā spēlē neveiksme: 80:90.
Rezultatīvākais Jaunpils komandā ar 19 punktiem bija Kaspars Balandīns, kurš pēc vairāku gadu pārtraukuma ir atgriezies komandas sastāvā. Uvis Strogonovs un Arnis Jēkabsons katrs pievienoja vēl 14 punktus.
Komandas galvenais treneris pēc spēles uzsvēra, ka šāds zaudējums būs laba mācība turpmākajām cīņām: “Spēles gaitā varēja novērot, ka nebijām spēlējuši praktiski veselu gadu. Nepiespiestas kļūdas, spēles ritma nesajušana traucēja atrauties ar lielāku pārsvaru, jo vairākas reizes bijām vadībā ar 10 punktiem, bet nespējām salauzt spēles gaitu līdz galam. Turpināsim strādāt un pēc nedēļas cīnīsimies par pirmo uzvaru!”
Nākošo spēli Jaunpils basketbolisti 1. oktobrī, kad dosimies uz Roju, kur 20:30 paredzēta spēle pret vietējiem basketbolistiem.
Resurss: BK "Jaunpils"

atjaunots: 2021.g 24.septembrī | Tukuma Balss (x880)