Fanija, Vēsma
0.64'C
vējš: 3.27m/s

BK "Jaunpils" basketbolisti izcīna uzvaru pār BK "Roja"

Piektdien, 5. oktobrī, Reģionālās basketbola līgas spēli aizvadīja BK "Jaunpils" basketbolisti, izbraukuma mačā ar 74:66 uzvarot vietējo BK "Roja" vienību. Ar gūtiem 19 punktiem rezultaīvākais jaunpiliešu rindās bija Arnis Jēkabsons.

Spēle iesākās diezgan līdzīgi, abas komandas spēles sākumā mērķtiecīgi devās uz groza apakšu, meklējot metienus ar augstāku precizitāti. Otrās ceturtdaļas sākumā mums izdevās mazs izrāviens, kas uz tablo deva 8 punktu pārsvaru: 19:11.

Rojas komanda gan nenolaida rokas un ātri šos 8 punktus sadeldēja līdz minimumam. Pēc 20 spēlētām minūtēm jaunpiliešiem bija tikai 1 punkta handikaps - 31:30.

Otro puslaiku BK "Jaunpils" basketbolisti daudz apņēmīgāk un agresīvāk sāka spēlēt aizsardzībā, kas uzreiz deva rezultātu. Pēdējās 10 spēles minūtes Jaunpils spēlētāji atradās vadībā, kas arī beigās deva uzvaru ar 8 punktu pārsvaru - 74:66.

Rezultatīvākie spēlētāji šajā mačā bija Arnis Jēkabsons un Pauls Zukuls, kuriem attiecīgi 19 un 18 punkti. Artūrs Turiks un Arnolds Zuicāns pievienoja vēl pa 12.

Nākamo Reģionālās līgas spēli BK "Jaunpils" komanda aizvadīs 8. oktobrī Jaunpils sporta namā, uzņemot "East-Ball/RTDP" komandu no Rīgas. Spēles sākums 19:30.

Resurss: BK "Jaunpils"

atjaunots: 2021.g 01.oktobrī | Tukuma Balss (x396)