Fanija, Vēsma
1.64'C
vējš: 3.13m/s

Jaunpils basketbolisti uzveic Rīgas komandu "East-Ball/RTDP"

8. oktobrī BK "Jaunpils" basketbolisti Reģionālās basketbola līgas ietvaros Jaunpils sporta namā uzņēma "East-Ball/RTDP" komandu no Rīgas, izcīnot ar rezultātu 95:85.

Pirmais puslaiks aizritēja punkts punktā. Otrajā ceturtdaļā viesi spēja iekrāt piecu punktu pārsvaru, bet diezgan ātri jaunpilnieki spēja atspēlēties un pēc pirmā puslaika bija nelielā vadībā – 38:37.

Otro puslaiku viesi iesāka aktīvāk. Pēc vairākiem precīziem tālmetieniem East-Ball komanda ieguva lielāko pārsvaru spēlē +9, bet mājinieki spēja atgūties un pēc 30 spēlētām minūtēm viesiem tikai 1 punkta handikaps.

Pēdējā spēles nogrieznī Jaunpils basketbolisti mainīja taktiku aizsardzībā, kas atspoguļojās rezultātā, 4 minūtes pirms beigām iegūts lielākais pārsvars spēlē: +11. Pēdējās minūtēs viesi mazliet pietuvojās, bet mājinieki neizlaida pārsvaru un beigās svarīga uzvara – 95:85.

Veiksmīgu spēli aizvadīja Pauls Zukuls, kurš pretinieku grozā salādēja 26 punktus (8 izprovocētas piezīmes), Kasparam Balandīnam 18 punkti + 10 atlēkušās bumbas un Uvis Strogonovs pievienoja vēl 16.

Nākamo spēli BK "Jaunpils" aizvadīs 13. oktobrī, dodoties uz Bausku, lai spēkotos ar Bauskas BJSS komandu. Spēles sākums 20:00.

Resurss: BK Jaunpils

atjaunots: 2021.g 10.oktobrī | Tukuma Balss (x350)