Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2023.gada 30.marts
Igmārs, Ilgmārs, Nanija
-0.36'C
vējš: 3.04m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Rīgas volejbola skolas vīriešu izlase Latvijas čempionātu sāk ar zaudējumu


Rīgas volejbola skolas vīriešu izlase Latvijas čempionātu sāk ar zaudējumu
Foto: rigasvolejbolaskola.lv

Sestdien, 9.oktobrī Rīgas Volejbola skolas (RVS) vīriešu izlase, kurā spēlē arī tukumnieks Kristaps Pūce, aizvadīja pirmo spēli Optibet Latvijas Čempionātā vīriešiem. Šoreiz ar 1:3 (19/25, 25/23, 20/25, 12/25) nācās atzīt pretinieku komandas Augšdaugava pārākumu.

 

Pirmajā setā RVS grūtības sagādāja pretinieku uzbrucēji, kas spēja izlauzties cauri blokam un gūt punktu ar uzbrukumu. Arī blokā pretinieki bija pārāki apstādinot vairākus Rīgas uzbrukumus.

 

Otrā seta sākumā vadībā izvirzījās viesi, tomēr šo rezultātu izdevās izlīdzināt, lielisks Vīksnes uzbrukums, Selivanova bloks un pretinieka kļūda uzbrukumā un rezultāts jau 12:12. Seta galotnē RVS rādīja pārliecinošu sniegumu uzbrukumā ar skaistu sitienu līnijā 24 punktu guva Kristaps Bērziņš un arī punktu otrajam setam ar bloks auts sitienu pielika Kristaps Bērziņš.

 

Trešajā setā pretinieki pēc zaudējuma bija atdzīvojušies un veiksmīgi spēlēja, kā uzbrukumā tā blokā, neļaujot rīdziniekiem realizēt uzbrukumus un sagādājot grūtības aizsardzībā. Sets zaudēts 20:25.

 

Ceturtajā setā pēc zaudējuma RVS nespēja atgūties un vairāk kļūdījās savā laukuma pusē. Augšdaugava to izmantoja, apspēlējot rīdziniekus gan blokā, gan aizsardzībā. Sets zaudēts 12:25.

 

Galvenā trenera Oskara Aizporieša komentārs: “Sezonu esam uzsākuši salīdzinoši veiksmīgi "pirmie kucēni ir slīcināti", spēlē daudz pašu kļūdas izteikti galotnē kur ir lielāka spriedze, kas arī neļāva veiksmīgā nospēlēt. Nedaudz pietrūkst saspēles uzbrukumā un komunikācijas laukumā, bet pie tā visa tiek strādāts un sezonas laikā tiks noslīpēts.”

 

“Komandas sezonas mērķi ir iet soli pa solim uz priekšu un uzdevums ir iekļūt Optibet Latvijas čempionāta vīriešiem finālposmā jeb “Final 4”. Uz ko arī koncentrējamies. Šobrīd gatavošanās ir kā pa viļņiem, jo daži no komandas nominālajiem līderiem slimo vai veic vakcinēšanās kursu, kas ietekmē treniņu apmeklējumu un gatavošanos. Komandas sastāvā ir daudz jaunie spēlētāji, kas vēl komandā nav līdz galam iejutušies un spēlēs zīmējumu vēl apgūst. Treniņos strādājam ar pilnu atdevi un gatavojamies uz katru spēli ar 110% atdevi” gatavību jaunai sezonai komentēja treneris.

 

Nākamā spēle LČV RVS komandai trešdien, 13.oktobrī plkst. 20:00, Rīgas Volejbola skolā, Cieceres ielā 9.

 

Resurss: rigasvolejbolaskola.lvatjaunots: 2021.g 10.oktobrī | Tukuma Balss (x445)
Novados, Tukums, Sports, Volejbols

Markuss Kokins "Liepājas kausā" motokrosā izcīna 2.vietu
Markuss Kokins "Liepājas kausā" motokrosā izcīna 2.vietu
2023.g 20.martā | Tukuma Balss (x20)
Tukumā aizvadīts septītais "Katrīnas Kauss" turnīrs basketbolā
Tukumā aizvadīts septītais "Katrīnas Kauss" turnīrs basketbolā
2023.g 13.martā | Tukuma Balss (x37)
Lapmežciema pagastā ugunsgrēkā cietis cilvēks
Lapmežciema pagastā ugunsgrēkā cietis cilvēks
2023.g 18.martā | Tukuma Balss (x62)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 tukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2023 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies