Alīna, Rūsiņš, Sandris
8.64'C
vējš: 2.41m/s

BK "Jaunpils" sīvā mačā uzveic Bauskas BJSS

Ceturtdien, 13. oktobrī kārtējo Reģionālās basketbola līgas spēli aizvadīja BK "Jaunpils" basketbolisti, izbraukuma mačā ar 78:73 uzveicot Bauskas BJSS vienību.

Pirmās 10 minūtes rezultāts auga punkts punktā, abas komandas uzbruka diezgan precīzi no spēles. Otrajā spēles nogrieznī jaunpilnieki spēja pārtvert vairākas bumbas, kas deva vieglos punktus un iekrājām lielāko pārsvaru spēlē – 10 punkti. Bauskas basketbolisti gan rokas nenolaida un, ejot puslaika pārtraukumā, mazliet pietuvojās. Rezultāts uz tablo pēc pirmā puslaika 42:37.
Otrajā spēles daļā mājinieki turpināja būt aktīvi, kas spēles ritmu izlīdzināja un pirms pēdējās ceturtdaļas Jaunpils basketbolisti jau bija iedzinējos – 57:60. Pēdējās 10 minūtes jaunpilnieki spēja saņemties un atgūt vadību, ko arī beigās spēja noturēt. Beigās laimīga uzvara ar 78:73.
Rezultatīvākais BK "Jaunpils" rindās ar 17 punktiem bija Uvis Strogonovs, pa 13 punktiem pievienoja Pauls Zukuls un Arnis Jēkabsons (14 atlēkušās bumbas).
Nākošās divas spēles Jaunpils basketbolisti aizvadīs savā laukumā - Jaunpils sporta namā. Tuvākais mačs jau 22. oktobrī pret LLU komandu no Jelgavas.
Resurss: BK Jaunpils

atjaunots: 2021.g 14.oktobrī | Tukuma Balss (x358)