Alīna, Rūsiņš, Sandris
10.64'C
vējš: 4.78m/s

BS "Tukums" basketbolisti izcīna uzvaru pār Ventspils augstskolu

Trešdien, 20.oktobrī, Ventspilī kārtējo "Ramirent" Nacionālās basketbola līgas spēli aizvadīja BS "Tukums/TSS" basketbolisti, kuri izbraukuma mačā ar rezultātu 70:57 uzveica vietējo Ventspils Augstskolas komandu.

Spēle iesākās līdzīgi, abām komandām gūstot punktus līdzīgi, ttaču pirmo ceturtdaļu Tukums noslēdza ar +1.
Pamatus uzvarai tukumnieki ielika jau otrajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 19:4 un puslaika pārtraukumā devās ar drošu vadību 33:17.
Visās iepriekšējās spēlēs Tukuma komandas klupšanas akmens bija otrais puslaiks, tāpēc šoreiz tie īpaši noskaņojās otrā puslaika sākumam un nedeva pretiniekiem iespēju sajust, ka viņi šo spēli var uzvarēt.
Galā panākums ar rezultātu 70:57, kas tukumniekiem bija ļoti ilgi gaidīta pirmā uzvara "Ramirent" Nacionālajā līgā. No Tukuma komandas rezultatīvākais ar gūtu 21 punktu bija Rihards Adins, 13 punkti Eduardam Horelikam, pa 8 punktiem pievienoja Rihards Zariņš un Mareks Doroškēvičs kuram arī 8 rezultatīvas piespēles.
Resurss: BS Tukums

atjaunots: 2021.g 21.oktobrī | Tukuma Balss (x318)