4.64'C
vējš: 3.36m/s

Rugina pārstāvētā "Riga FC" cīnās neizšķirti ar "Valmieru"

Ritvars Rugins. Foto: Riga FC

Šodien "Optibet" Latvijas futbola Virslīgas vicelīderei "Valmierai" neizdevās savā laukumā pieveikt tukumnieka Ritvara Rugina pārstavēto "Riga FC", kas spēlēja novājinātā sastāvā. Mačs noslēdzās ar rezultātu 1:1. Spēli tiesāja Tukuma arbitrs Mareks Ķere.

Latvijas čempiones tituls izšķirsies pašās pēdējās kārtās. Līderei RFS atlikušas spēles pret "Riga" (mājās) un "Daugavpili" (viesos), bet otrajā vietā esošajai "Valmierai" priekšā dueļi pret "Mettu" (mājās) un "Riga" (viesos).

Situācijā, ja divām komandām ir vienāds punktu skaits, tiek ņemtas vērā savstarpējās spēles. RFS un "Valmieras" dueļos labāk veicies Tamaza Pertijas vadītajiem valmieriešiem, kuri iekrājuši septiņus punktus, bet RFS ir četri.

Tādējādi RFS titulu var nodrošināt pēc četrām dienām, kad derbijā tiksies pret iepriekšējo trīs gadu zelta medaļnieci un principiālāko pretinieci "Riga". RFS titulam pietiks ar vienu uzvaru pēdējās divās spēlēs.

"Riga" šodien laukumā devās ne labākajā sastāvā. Komandas vienīgos vārtus jau devītajā minūtē guva 18 gadus vecais pussargs Arturs Krancmanis, kuram tā bija tikai otrā spēle Virslīgā un pirmā reize pamatsastāvā. Viņš no labās puses iegāja soda laukumā un no 15 metriem trāpīja tālajā apakšējā stūrī.

Laukuma saimnieki izlīdzinājumu panāca otrā puslaika ievadā, pēc centrējuma visaugstāk lidojot kapteinim Raimondam Krollim. Viņam tie bija 11. vārti šajā sezonā.

"Valmierai" turpinājumā piederēja iniciatīva, bet izraut tik ļoti gribēto uzvaru neizdevās. Labākā iespēja 15 minūtes līdz beigām bija Kamilo Menam, kurš no tuvas distances trieca bumbu pret pārliktni. Tāpat momentus izšķērdēja Aliuns Ndojs.

Resurss: Sportacentrs.com

atjaunots: 2021.g 27.oktobrī | Tukuma Balss (x329)