Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 28.novembris
Olita, Rita, Vita
-1.36'C
vējš: 1.52m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

Kvazi Pizza

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Latvijas bobsleja četrinieku ekipāža ar Spriņģi ierindā Ķīnā Olimpiskās trases testa sacensībās izcīna 3.vietu


Latvijas bobsleja četrinieku ekipāža ar Spriņģi ierindā Ķīnā Olimpiskās trases testa sacensībās izcīna 3.vietu
Foto: bobslejs.lv

Jaunajā Pekinas ziemas olimpisko spēļu trasē Jandžingā aizvadītas pēdējās IBSF rīkotās testu sacīkstes, kurās četrinieku ekipāžu ieskaitē vīriešiem Oskars Ķibermanis ar Dāvi Spriņģii (Tukums), Matīsu Mikni un Kristu Lindenblatu icīnīja 3. vietu. Uzvaras laurus plūca vācu pilotu Frīdriha un Lohnera vadītās ekipāžas. Dāvja Kaufmaņa četrinieks septītais, pavisam startēja 18 ekipāžas.

 

Ledus kvalitāte bija laba, ķīnieši arī pirms katra braucēja nedaudz izslaucīja starta ieskrējiena zonu. Trase jauna un interesanta, ar milzīgu placdarmu arī pie starta, kur visiem bez problēmām novietot arī lielos bobus. Sacensības bez skatītājiem klātienē, tik ar komandu pārstāvjiem uzmundrinātāju lomā.

 

Katrai komandai noteikti savi uzdevumi un mērķi, daži startēja sacensību kombinezonos , daži treniņtērpos un pagaidām vēl pāragri spriest par spēku samēru šajā trasē. Pēc pirmā brauciena līderis bija vācu pilots Frančesko Frīdrihs, Oskaram Ķibermanim trešā pozīcija, otrais Lohners.

 

Mūsējie startā bija parādījuši dalītu piekto rezultātu, Frīdriha komanda skrēja ātrāk, Lohnera - lēnāk. Dāvim Kaufmanim kopā ar Ivo Danu Kleinbergu (Kandava), Lauri Kaufmani un Edgaru Nemmi arī labs brauciens, startā trešais labākais laiks un finišā akurāt apaļa minūte, precīzi kā Šveices pulkstenis.

 

Otrajā braucienā savu pozīciju Ķibermanis nosargāja, braucienā arī trešais labākais laiks, savukārt Kaufmanis beigās septītajā vietā, starts atkal bija trešais labākais. Tieši starta ieskrējienos labākā bija krievu ekipāža ar piloti Gaitukēviču.

 

”Rietumu frontē bez pārmaiņām” – tāds rezumējums par aizvadītajām treniņu nedēļām un šīm pārbaudes sacīkstēm bija izlases galvenajam trenerim Sandim Prūsim. ”Vācieši joprojām ir stipri, Ķibermanim šodien gāja kopumā labi, īsti gan nesanāca augša, bet nav slikti. Tāpat arī jāuzteic Kaufmanis, izdarīja visu ko varēja, šīs sacīkstes viņam arī ieskaitīja kā kvalifikāciju ar četriniekiem , kur jāsavāc noteikts skaits maču vairākās pasaules trasēs. Tā jau šī trase ir interesanta, man tā varbūt vairāk atgādina Nagano, vairākkārt iet arī kalnup, ir piņķerīga visiem, arī vāciešiem, jāmāk izbraukt, tāpat ir pilns aplis. Man gan grūti teikt, kā te brauc paši ķīnieši, viņi ar mums netrenējas un arī šajās sacīkstēs nestartēja.”

 

Resurss: bobslejs.lv3009_249131719_4413242332124167_8960241236638035670_n_113101_p1.jpg
atjaunots: 2021.g 28.oktobrī | Tukuma Balss (x158)
Novados, Tukums, Sports

Ložu šavējs Emīls Vasermanis "Polish Open 2021" sacensībās izcīna 1.vietu
Ložu šavējs Emīls Vasermanis "Polish Open 2021" sacensībās izcīna 1.vietu
šodien | Tukuma Balss (x30)
Tukumā nāvējoši sadur vīrieti; aizdomās turētā persona apcietināta
Tukumā nāvējoši sadur vīrieti; aizdomās turētā persona apcietināta
vakar | Tukuma Balss (x72)
Pūrē degusi bijusī zivju pārstrādes ceha ēku
Pūrē degusi bijusī zivju pārstrādes ceha ēku
vakar | Tukuma Balss (x239)
    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies