Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību (vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku šeit)
TukumaBalss
2021.gada 01.decembris
Arnolds, Emanuels
-6.36'C
vējš: 2.3m/s
Par mums  Kontakti  Reklāma  

tukumametals

ZIŅASNOVADOS
SPORTS
FOTOVIDEOJAUTĀ mums
  

Saziedotas teju 70 000 maltītes maznodrošināto mājas mīluļiem


Saziedotas teju 70 000 maltītes maznodrošināto mājas mīluļiem
Publicitātes foto

Noslēdzoties “Maxima” organizētajai kampaņai “Mīluļu dienas”, biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” ar “Maxima” klientu un dzīvnieku maltītes vairumtirgotāja SIA “Mars Latvia” atbalstu saņēma teju 70 000 suņu un kaķu maltītes kopumā 9 tonnu apjomā. Saziedotā dzīvnieku barība tiks nogādāta maznodrošināto iedzīvotāju mājas mīluļiem visā Latvijā.


Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” prezidents Viktors Jaksons par aizvadīto kampaņu stāsta: “Lai gan šī pandēmija ir izaicinošs laiks ikvienam no mums, vēlme palīdzēt līdzcilvēkiem nekur nav zudusi, un to apliecina arī šajā kampaņā saziedotais lielais maltīšu skaits. Pateicoties uzticamo partneru “Maxima Latvija” un “Mars Latvia” atbalstam, ar kuriem esam aizvadījuši nu jau ceturto labdarības kampaņu, spēsim ienest prieku ļoti daudzu iedzīvotāju mājās. Kopā varam palīdzēt!”

 

“Aktīvi atbalstām mūsu līdzcilvēkus un viņu mājdzīvniekus – ticam, ka palīdzīga roka un rūpes ir nepieciešamas ikkatram, jo īpaši šajā izaicinošajā laikā, kad daļai cilvēku nākas ļoti rūpīgi plānot savus tēriņus. “Maxima Latvija” turpina atbalstīt Latvijas sabiedrību, samazinot cenas ikdienas precēm, tostarp mājdzīvnieku barībai, lai padarītu tās pieejamākas ikvienam. Sadarbībā ar “Mars Latvia” un “Latvijas Sarkanais Krusts” aizvadīta vēl viena veiksmīga kampaņa, kas palīdzēs sniegt atbalstu vairākiem simtiem cilvēku un viņu mīluļu. Liels paldies visiem, kas iesaistījās un palīdzēja padarīt daudzu cilvēku ikdienu gaišāku,” stāsta “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

 

“Neraugoties uz šī brīža apstākļiem, mājdzīvniekiem ir jāsaņem kvalitatīva barība, jo no tās ir atkarīga arī viņu dzīves kvalitāte. “Mars Latvia” pieturas pie savas pārliecības arī sarežģītos laikos, tādēļ brīdī, kad pasaule nonāca pandēmijas ēnā, viena no mūsu uzņēmuma pirmajām aktivitātēm bija ziedošana tiem cilvēkiem un mājdzīvniekiem, kam palīdzība nepieciešama visvairāk. “Mars Latvia” un “Maxima Latvija” šo kampaņu īsteno jau vairākus gadus, taču šī gada kampaņa Covid-19 apstākļos ir pierādījums tam, ka Latvijas sabiedrība vēlas palīdzēt maznodrošinātajiem ne tikai labos, bet arī grūtos laikos. Esam ļoti priecīgi, ka kopā ar “Maxima” klientiem varam ziedot 9 tonnas mājdzīvnieku barības, lai palīdzētu rūpēties par maznodrošināto mīluļiem,” stāsta Ješima Ozera, “Mars Latvia” tirgus direktore Baltijas valstīs.

 

Aicinot pircējus ziedot suņu un kaķu barību, biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” sadarbībā ar “Maxima Latvija” un “Mars Latvia” jau otro gadu organizē kampaņu “Mīluļu dienas”. No                    28. septembra līdz 11. oktobrim par katru nopirkto kilogramu “Whiskas”, “Sheba”, “Perfect Fit”, “Pedigree” vai “Cesar” barības, 100 grami tika ziedoti trūcīgo un maznodrošināto mājdzīvnieku atbalstam. Kampaņas noslēgumā kopā tika saziedotas vairāk nekā 9 tonnas jeb teju 70 000 maltītes mājas mīluļiem.

 

Papildu informācija:

Liene Dupate-Ugule

SIA "Maxima Latvija" komunikācijas vadītāja

Tālr.: 26425420

e-pasts: liene.dupate@maxima.lv

www.maxima.lv atjaunots: 2021.g 10.novembrī | Tukuma Balss (x66)


    Pasākumi
    Aktuāli
SKATĪT VAIRĀK

 comforthouse_250x250_125533.giftukumametals250x250_93212.jpg

    Aptauja


Par mums  Kontakti  Reklāma

Sīkdatnes un privātuma politika

(c) 2018-2021 TukumaBalss.lv
Visas tiesības aizsargātas


Realizācija Tup un Turies